News

Viki Gabor śpiewa o toksycznej miłości. Jest nowa piosenka Toxic Love i teledysk

fot. YouTube.com/Viki Gabor

Teledysk do nowego singla Viki Gabor już jest dostępny. Piosenka Toxic Love pojawiła się we wszystkich serwisach streamingowych 26 listopada 2021 roku.  

Dawid Kwiatkowski – koncerty ogłoszone! Kiedy i gdzie Dawid Kwiatkowski Tour? >>

Viki Gabor – Toxic Love

Wokalistka, razem z Jeremim Sikorskim oraz Tribbs’em, czyli Mikołajem Trybulcem, postanowiła zaczerpnąć inspiracje z muzyki etnicznej i sięgnąć do muzycznych korzeni. W połączeniu z jej wokalem powstał wpadający w ucho utwór. 

Viki Gabor nie ma jeszcze za sobą tytułowego „toxic love”, ale, jak opowiada, do napisania tego numeru zainspirowały ją relacje z „przyjaciółmi”, którzy z czasem okazywali się zupełnie innymi osobami niż na początku znajomości.

Audioriver 2022: pierwsi artyści ogłoszeni. Kto w tym roku zawładnie sceną w Płocku? >> 

Do piosenki powstał teledysk, w którym 14-latka po raz pierwszy prezentuje swoje aktorskie umiejętności. Historia przedstawiona w klipie opowiada o pierwszej miłości, która okazuje się być bardzo złudna.

Reżyserem i scenarzystą teledysku do Toxic Love jest Pascal Pawliszewski, który współpracował z Viki Gabor przy wideo do singla Superhero. Nastolatka wywalczyła z tą piosenką zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019. 

Grammy 2022 – nominacje. Justin Bieber, Ariana Grande, Billie Eilish, kto jeszcze? >>  

Aktualnie Viki Gabor wiele czasu poświęca pracy nad nowym albumem z polskimi oraz zagranicznymi producentami. Na 2022 rok zaplanowała kilka nowości. Zamierza dalej sprawdzać się w nowych gatunkach muzycznych mieszać je ze swoim unikalnym stylem.

Jak Wam się podoba Toxic Love?

Już w piątek 26 listopada, na Facebooku 4FUN.TV, będziecie mogli obejrzeć live z Viki Gabor. Nie przegapcie i odpalcie 4FUN LIVE o 16.15! 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.