Reklama
placeholder
News

Ile zarabia Viki Gabor oraz kto zarządza jej finansami?

Ile zarabia Viki Gabor oraz kto zarządza jej finansami?

fot. YouTube/Viki Gabor/

Reklama
Reklama
placeholder

15-letnia Viki Gabor w młodym wieku odniosła sukces na scenie muzycznej. Obecnie spotkać można ją na prestiżowych galach i imprezach, na których często powtarza, że muzyka jest bardzo ważnym punktem jej życia. Ile Viki Gabor zarabia m.in. na swojej twórczości?

Harry Styles zagra koncert w Polsce. Te piosenki usłyszymy już w lipcu - setlista >>

Ile zarabia Viki Gabor oraz kto zarządza jej finansami? 

Piosenkarka już dawno zarobiła swój pierwszy milion. Na przestrzeni ostatnich lat występ Viki Gabor wyceniony był na około 10-20 tysięcy złotych.

Najdrożej prezentują się współprace promocyjne i reklamowe, gdyż za sponsorowany post na profilu na Instagramie Gabor, który na tę chwilę ma około 780 tysięcy obserwujących, zapłacić trzeba około 30 tysięcy złotych. 

Czy fani mogą liczyć na duet Viki Gabor i Dody? Viki skomentowała pomysł >>

Internauci często są zainteresowani sytuacją finansową gwiazd. W przypadku Viki Gabor, oprócz samych zarobków, dochodzi kwestia zarządzania pieniędzmi, gdyż piosenkarka nie jest jeszcze pełnoletnia. Na ten moment sprawami finansowymi Viki Gabor zajmują się rodzice.

Na razie rodzice się zajmują finansami. Ja nawet nie mam czegoś takiego, że chce te pieniądze. Ja na razie tworzę muzykę, jak dorosnę i będę potrzebowała, to wtedy. Fajne jest to, że rodzice się tym zajmują i ja mam luz, nie muszę się przejmować i to jest super.

- poinformowała Viki Gabor w wywiadzie dla Radia SuperNova
 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama