News

Walentynki 2021: te gwiazdy wzięły ślub lub zaręczyły się 14 lutego!

Walentynki 2021: te gwiazdy wzięły ślub lub zaręczyły się 14 lutego!

Fot. Instagram.com/xtina/katyperry/ladygaga

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Które gwiazdy wzięły ślub lub zaręczyły się właśnie w Dzień Zakochanych?

Harry Styles i jego dziewczyny. Pamiętacie wszystkie poprzedniczki Olivii Wilde? >> 

Co roku 14 lutego wypadają walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych. ;-) Okazywać miłość powinniśmy sobie cały rok, ale dzień świętego Walentego to doskonała okazja, żeby podarować lub przygotować dla ukochanej osoby coś wyjątkowego.

Wiele par właśnie 14 lutego zaręcza się lub bierze ślub. Wśród nich są też te znane! Kto zaręczył się lub wziął ślub w walentynki?

Ślub w walentynki – sławne pary

Adriana Lima i Marko Jarić

Modelka i serbski koszykarz pobrali się w walentynki 2009. W tym samym roku na świat przyszła ich pierwsza córka – Valentina. 3 lata później urodziła się Sienna. Adriana Lima i Marko Jarić rozwiedli się w marcu 2016 roku.

 

 

Salma Hayek i Francois-Henri Pinault

Aktorka i francuski miliarder zostali mężem i żoną 14 lutego 2009 roku w Paryżu. Druga ceremonia odbyła się w kwietniu w gmachu opery La Fenice w Wenecji.

 

 

Elton John i Renate Blauel

14 lutego 1984 roku w Sydney artysta poślubił Renate Blauel. Jego małżeństwo z inżynier dźwięku zakończyło się 4 lata później.

 

 

Benedict Cumberbatch i Sophie Hunter

Brytyjski aktor, znany chociażby z udziału w Avengers: Koniec Gry, właśnie w walentynki ożenił się z Sophie Hunter. Mają dwóch synów – 6-letniego Christophera Carltona i 4-letniego Hala Audena.

 

 

Halina Mlynkova i Leszek Wronka

14 lutego 2015 roku była wokalistka zespołu Brathanki poślubiła producenta muzycznego Leszka Wronkę. Rozwiedli się w 2020 roku.

 

 

Tommy Lee i Brittany Furlan

Były mąż Pameli Anderson wziął czwarty ślub w 2019 roku.

 

 

Meg Ryan i Dennis Quaid

14 lutego 1991 roku Meg Ryan i Dennis Quaid stanęli na ślubnym kobiercu. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu i rozwiedli się 10 lat później.

 

 

Prince i Mayte Garcia

Para wzięła ślub w 19896 roku w rodzinnym mieście Prince’a – Minneapolis. Muzyk i jego pierwsza żona rozwiedli się po 4 latach.

 

 

Sharon Stone i Phil Bronstein

Amerykańska aktorka wyszła za mąż za wydawcę Phila Bronsteina 14 lutego 1998 roku. Małżeństwo zakończyło się rozwodem niespełna 6 lat później.

 

 

Tyrese Gibson i Samantha Lee Gibson

Gwiazda serii Szybcy i Wściekli wzięła sekretny ślub w Walentynki 2017. Ogłosili rozstanie pod koniec 2020 roku. 

 

 

Zaręczyny w walentynki – sławne pary

Lady Gaga i Taylor Kinney 

Taylor Kinney poprosił piosenkarkę o rękę po prawie 4 latach związku. Aktor i model oświadczył się w 2015 roku, właśnie w święto zakochanych. Do ślubu nie doszło. Zerwali zaręczyny rok później.

 

 

Katy Perry i Orlando Bloom

14 lutego 2019 roku Orlando Bloom wręczył pierścionek zaręczynowy Katy Perry. 26 sierpnia 2020 roku urodziła im się córka Daisy Dove.

 

 

Christina Aguilera i Matthew D. Rutler

W walentynki 2014 wokalistka zaręczyła się z asystentem producenta, którego poznała na planie filmu Burleska. Kilka miesięcy później na świat przyszła ich córka Summer Rain.

 

 

Harrison Ford i Calista Flockhart

Słynny aktor i gwiazda serialu Ally McBeal zaręczyli się w 2009 roku. Rok później wzięli ślub w Santa Fe, w stanie Nowy Meksyk. Wychowują syna Liama, którego Calista Flockhart adoptowała w 2001 roku.

 

 

Vince Vaugh i Kyla Weber

Amerykański aktor, producent i scenarzysta oświadczył się swojej ukochanej w 2009 roku. Wzięli ślub 2 stycznia 2010 roku. Mają dwoje dzieci 11-letnią córkę Locklyn Kylę i 8-letniego syna Vernona Lindsaya.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.