News

Weronika Rosati miała zagrać w filmie, ale… główny aktor się nie zgodził

Weronika Rosati miała zagrać w filmie, ale… główny aktor się nie zgodził

fot. Instagram.com/weronikarosati

Weronika Rosati udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o dość nieprzyjemnej sytuacji. Wygrała casting do jednej z produkcji, jednak aktor, który otrzymał główną rolę, odmówił grania z nią.

Królowa – obsada drag queen. Kto wystąpił z Andrzejem Sewerynem? >> 

Weronika Rosati dzieli swoje życie między Polskę a Los Angeles. Polska aktorka wystąpiła m.in. u boku Nicholasa Cage'a w filmie USS Indianapolis: Men of Courage czy Michaela Shannona w Iceman: Historia mordercy. Miała szansę pracować z Kevinem Spaceyem, jednak odmówiła.

Rosati twierdzi, że w Polsce nie otrzymuje często ciekawych ról i jest szufladkowana. W nowym wywiadzie przyznała, że „są pewne osoby, bardzo wpływowe, w środowisku filmowym, które nie są jej życzliwe, a nawet chcą zaszkodzić”. Weronika Rosati opowiedziała też o tym, że jeden z aktorów nie chciał z nią współpracować.

Kolejne 365 Dni – data premiery już znana. Kiedy? >>

Weronika Rosati: pierwszoplanowy aktor odmówił grania z nią

Wybrał mnie reżyser, producent też poparł moją kandydaturę, a potem dostałam od niego telefon, że „nie mogę jednak zagrać tej roli”. Co ciekawe, była to postać anglojęzyczna, więc akurat idealnie pode mnie skrojona. Potem się dowiedziałam, że aktor, który grał w tym filmie główną rolę, powiedział, że „z powodów osobistych nie życzy sobie, żebym z nim wystąpiła na planie”. A że był gwiazdą tej produkcji, to spełniono jego prośbę. Takich sytuacji było kilka – powiedziała aktorka w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Barbie: 10 faktów, które sprawiają, że ten film to będzie HIT! >>

Weronika Rosati mówiła, że niedawno zagrała w polskim projekcie, ale na razie nie zdradziła szczegółów. Rozmawia też o kilku następnych.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.