News

Veroniqqueen przejmuje TOP 20!

Veroniqqueen przejmuje TOP 20!

Fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl), Adrian Grajcar (@modny_dandys) i Eryk Skrzypczak (@erykminefreedom) i Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Żaneta Woźniak (@zaneta_wozniak) i Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu). Teraz czas na Weronikę Wiśniewską (@veroniqqueen)!

Veroniqqueen – kim jest Weronika Wiśniewska?

Pasją Weroniki jest taniec. Marzy o tym, aby w przyszłości otworzyć swoją szkołę tańca. Doskonale wie, czego chce od życia, spełnia się w roli młodej mamy. W swoich social mediach motywuje kobiety po ciąży do powrotu do formy i udowadnia, że po urodzeniu dziecka da się również troszczyć o swoje potrzeby. Na swoim profilu publikuje zdjęcia stylizacji, które mogą zainspirować wiele kobiet.

Veroniqqueen – wiek, informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Weronika Wiśniewska / veroniqqueen

Wiek: 21 lat

Miejsce zamieszkania: Inowrocław

Kim jestem z zawodu: ukończyłam liceum ogólnokształcące

Co robię na co dzień: tańczę latino, pole dance, twerk oraz high heels dance

Hobby: taniec/moda

Najbardziej nie lubię: stereotypów

Jestem dumna: z wartości, którymi się kieruję

Moja największa zaleta: jestem kontrowersyjna, a to poniekąd klucz do sukcesu. Trzeba potrafić wpasować się w dzisiejsze oczekiwania i jednocześnie pozostać sobą

Moje ulubione konto na Insta: Deynn

Inspiruje mnie: Deynn, którą uwielbiam oglądać, uważam, że jest zdolna i ma wiele talentów! Razem z Danielem Majewskim tworzą parę, której inni mogą pozazdrościć relacji!

Największe marzenie: otworzyć szkołę tańca

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Uwaga: Jestem Kierownikiem Administracyjnym MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT. Jesteśmy firmą zajmującą się inwestycjami finansowymi, która poszukuje firm do inwestowania. Wróć do nas, jeśli jesteś zainteresowany. Ponadto MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT poszukuje osób i firm, które chcą być naszymi przedstawicielami w swoich krajach. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: [email protected] Dziękuję Ci Pan Mark Davson MARK DAVSON ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI E-mail:[email protected]
    dwa tygodnie temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.