News

Jak Wersow brzmi na żywo? Nagrania bez autotune'a na TikToku

Jak Wersow brzmi na żywo? Nagrania bez autotune'a na TikToku

Fot. Instagram.com/wersow

Jak Wersow brzmi na żywo? Na TikToku popularne są filmiki, na których można usłyszeć m.in. głos Weroniki Sowy bez autotune’a.

Ekipa: teledysk DO FURY już w sieci. '10/10' >> 

Friz i inni członkowie Ekipy nie są profesjonalnymi muzykami, mimo  to ich debiutancka płyta odniosła ogromny sukces. W sierpniu 2021 roku youtuberzy zagrali pierwszy koncert, którym promowali album Sezon 3.

Po tym jak Ekipa Friza wystąpiła w Krakowie, nie brakowało krytycznych komentarzy od internautów. Część z nich uważała, że influencerzy korzystali z playbacku.

Pojawiły się też głosy od osób, które stanęły po stronie Ekipy. Fani twierdzili, że niedoskonały dźwięk to wina zbyt głośnego podkładu.

Ekipa na koncercie śpiewała z playbacku? 'Tylko ustami ruszali' >> 

W internecie można znaleźć filmiki, które mają pokazać jak członkowie Ekipy Friza brzmią bez autotune’a. Bardzo dużą popularnością cieszą się te nagrania, które dotyczą Wersow.

Wersow bez autotune’a. Jak  śpiewa?

Takie filmiki udostępniono na profilu @wersowki_wersow_ na TikToku. Na wideo z koncertu Ekipy, na którym Wersow śpiewa piosenki Sen i Dobry Mood zostawiono tylko wokale.

Wersow zatrudniła się w pizzerii. Jak sobie poradziła? >>

W innym filmiku, który udostępnił użytkownik pod pseudonimem @wersowki_wersow posłuchacie jak brzmi piosenka ten Stan sanah w wykonaniu dziewczyny Friza.

 

@wersowki_wersow_

Sen bez autotune, kto następny? ##wersow ##ekipa ##friz ##sen ##teamsówki ##foryoupage ##fyp ##dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny - wersow

 

@wersowki_wersow_

Odpowiedz użytk. @gombao33kurwo33 Fragment bez autotune 🔥 ##wersow ##nowciax ##patec ##januszwalczuk ##szlafroki ##dlaciebie ##foryoupage ##fyp

♬ dźwięk oryginalny - wersow

 

@wersowki_wersow_

Zwrotka Werki w „Dobry Mood” bez autotune (nie jest 100% ale jest najlepiej jak się dało) ##wersow ##dobrymood ##ekipa ##teamsówki ##dlaciebie ##foryoupage

♬ dźwięk oryginalny - wersow

 

@wersowki_wersow_

Werka śpiewa piosenkę Sanah ❤️ ##ekipa ##wersow ##sanah ##foryoupage ##dlaciebie ##fyp

♬ dźwięk oryginalny - wersow

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.