Reklama
placeholder
News

Wersow pierwszy raz komentuje aferę z plagiatem. Przez reZigiusza

Wersow pierwszy raz komentuje aferę z plagiatem. Przez reZigiusza

Fot. Instagram.com/rezigiusz

Reklama
Reklama
placeholder

Wersow pierwszy raz skomentowała aferę z plagiatem zdjęcia. Dziewczyna Friza odniosła się do sprawy przez reZigiusza.

Wersow splagiatowała inną influencerkę? Burza w sieci >> 

Pod koniec 2020 roku Weronika Sowa była krytykowana za opublikowanie zdjęcia, które jest łudząco podobne do tego, które pojawiło się na Instagramie Cindy Kimberly. Internauci zarzucili Wersow plagiat. Influencerka tłumaczyła, że fotka powstała na potrzeby filmu, w którym odwzorowuje sesje zdjęciowe znanych osób.

Obserwatorzy youtuberki zauważyli, że ta dodała źródło inspiracji i wyjaśniła, że zapozowała przed obiektywem w ten sposób na potrzeby nowego wideo dopiero po tym, jak zarzucono jej kopiowanie holenderskiej gwiazdy internetu.

Jakiś czas później na kanale Wersow pojawił się film, w którym dziewczyna Karola Wiśniewskiego odtwarza fotki celebrytów. Widzowie dostrzegli, że został on opublikowany długo po tym jak zdjęcie inspirowane Cindy Kimberly wywołało burzę. Na nagraniu nie pokazano też kulis powstawania tej konkretnej fotografii.

Wersow u reZigiusza o aferze z plagiatem

Zdjęcie Wersow, które jest bardzo podobne do tego, które wcześniej wstawiła Cindy Kimberly było szeroko komentowane. Weronika Sowa przez długi czas nie zabierała głosu. Niedawno reZigiusz nawiązał do sprawy z kontrowersyjnym zdjęciem w filmie z udziałem youtuberki.

Ludzie często tylko czekają na to, aż popełnisz jakiś błąd, który jest potem wyciągany na zewnątrz. Zresztą jesteś teraz świadkiem takiej sytuacji, która się też teraz tobie zdarzyła. I w momencie, gdy się jakiś błąd popełnia, ludzie wykorzystują ten moment, wyciągają go, robią te dramy, viewsy się tam kręcą i kręci się spirala tego, za przeproszeniem, g**na, nie? To jest niestety YouTube w tych czasach – powiedział.

Wersow wystąpi w teledysku Cleo! Kiedy premiera nowego singla? >> 

To jest też to, że wiesz, my wiemy, jaka jest prawda i chcemy o tym powiedzieć. Myślę, że chcemy, ale nie zawsze też możemy, ale myślę, że prędzej czy później i tak ta prawda wyjdzie na jaw, nie? – mówiła Wersow.

(…) My, będąc w jednym domu, my nie zdajemy sobie sprawy z tego levela. I to jest przerąbane, że my np. myślimy sobie: „Przecież jesteśmy ludźmi, to możemy coś takiego robić”. A potem się okazuje, że jednak nie możemy czegoś takiego robić – dodała.

Nie wszystkich usatysfakcjonowała wypowiedź dziewczyny Friza. Pod filmem pojawiły się komentarze, że Wersow powinna przyznać się do błędu.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama