Reklama
placeholder
News

Wersow i Tribbs nagrali wspólnie piosenkę Nad wodę. O czym jest utwór?

Wersow i Tribbs nagrali wspólnie piosenkę Nad wodę. O czym jest utwór?

fot. YouTube/WERSOW/

Reklama
Reklama
placeholder

Wersow i Tribbs niedawno połączyli siły i nagrali razem piosenkę o tytule Nad wodę. Jest to ich pierwszy wspólny projekt. 

Piosenka Wersow znalazła się w filmie. Influencerka nie kryje radości >>

Influencerka prężnie rozwija swoją karierę muzyczną poprzez coraz to nowsze współprace, czy też niedawne wydanie debiutanckiej płyty - Wersow Store. 27-latka jakiś czas temu weszła w świat muzyki i zdecydowanie go polubiła, dlatego też fani mogą liczyć na systematyczne pojawianie się projektów w jej wykonaniu. Wersow współpracowała już z artystami takimi jak Oskar Cyms czy Bedoes. Najnowszą piosenkę, która niedawno pojawiła się na jej kanale na YouTubie, nagrała razem z Tribbsem, czyli popularnym producentem muzycznym kojarzonym m.in. ze swoim udziałem w tworzeniu eurowizyjnych hitów i odważnych przeróbek klasyków. Co udało im się wspólnie stworzyć?

Roxie Węgiel z nowym singlem. Posłuchajcie piosenki Jedna na milion >>

Wersow i Tribbs we wspólnym kawałku Nad wodę. O czym śpiewają?

23 marca 2024 roku na kanale Wersow na YouTubie pojawił się nowy utwór o tytule Nad wodę. Usłyszymy w nim głos influencerki oraz samego Tribbsa. Tekst opowiada o ucieczce w bezpieczne miejsce z dala od zgiełku i obcych spojrzeń. Wersow wystąpiła w teledysku w wielu fryzurach i kreacjach, a poza tym przez chwilę śpiewała leżąc w wodzie. Do czego nawiązuje tekst piosenki?

“Nad wodę” opowiada o szukaniu sposobów na radzenie sobie z bezradnością w trudnym świecie. Opisuje chęć ucieczki do bezpiecznej przystani, oazy spokoju, która dla każdego z nas jest inna. Nad wodę, czyli do miejsca, które da przestrzeń na wytchnienie od presji, oczekiwań i spojrzeń otoczenia. Czasem każdy z nas potrzebuje uciec tam, gdzie natłok szumu z każdej strony ustępuje uczuciu wyzwolenia, naturalności i swobodzie.

- czytamy w poście Wersow na jej profilu na Instagramie. 

W momencie pisania artykułu utwór wyświetlono ponad 138 000 razy, a pod wideo przeważają pozytywne komentarze, w których fani zauważają, że Nad wodę ma potencjał na zostanie wakacyjnym hitem. Docenili także ciekawe stylizacje influencerki, w których wystąpiła w klipie. 

Podoba Wam się nowa piosenka Wersow i Tribbsa?

Wersow i Tribbs - Nad wodę

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama