News

Why Don’t We oceniają polskie piosenki! Wśród nich Dawid Kwiatkowski i Viki Gabor

Why Don’t We oceniają polskie piosenki! Wśród nich Dawid Kwiatkowski i Viki Gabor

fot. YouTube.com/Warner Music Poland

Why Don’t We to amerykański boysband składający się z pięciu utalentowanych muzyków: Zacha Herrona, Jacka Avery'ego, Daniela Seavey'a, Corbyna Bessona i Jonaha Marais. Grupa powstała w 2016 roku i dotąd wydała jeden album studyjny. Ich największe hity to m.in. These Girls i Something Different. Miesiąc temu ukazał się ich nowy singiel Fallin, a 27 listopada do sieci trafiła akustyczna wersja tego kawałka.

Panowie znani są również ze wspólnego utworu stworzonego z jednym z najpopularniejszych youtuberów na świecie – Loganem Paulem.

Jax Jones tęskni za fanami! 'i miss you' będzie hitem? >>

Why Don’t We ocenia polską muzykę

Jakiś czas temu na profilu na YouTubie wytwórni Why Don’t We, czyli Warner Music Poland, pojawił się filmik, na którym członkowie zespołu oceniają muzykę polskich wykonawców!
Bardzo spodobał im się hit Dawida Kwiatkowskiego Jesteś, a nawet próbowali go zaśpiewać 😉 Byli też pod wielkim wrażeniem Superhero w wykonaniu Viki Gabor!

Panowie ocenili też numery Afromental, Young Multiego i Margaret.

Sprawdźcie który polski wykonawca podobał im się najbardziej 😉

Już w piątek 27 listopada w programie Chcesz?Masz! od godziny 14:00 możecie głosować na kawałki od Why Don’t We by pojawiły się na naszej antenie!

Pamiętajcie, że głosować na numery Why Don't We możecie również w weekendy. Odpalcie Chcesz?Masz! w 4FUN.TV w soboty i niedziele między 11:00 a 12:00!

 


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.