Reklama
placeholder
News

Brat Wiktorii Gąsiewskiej nazwał Adama Zdrójkowskiego 'miękką fają'. Aktorka zareagowała

Brat Wiktorii Gąsiewskiej nazwał Adama Zdrójkowskiego 'miękką fają'. Aktorka zareagowała

fot. Instagram: @matek_haribo / @adam_zdrojkowski

Reklama
Reklama
placeholder

Wiktoria Gąsiewska zabrała głos po tym, jak jej brat, Mateusz 'Haribo' Gąsiewski nazwał Adama Zdrójkowskiego 'miękką fają'. Co o tym sądzi?

Mateusz 'Haribo' Gąsiewski to brat Wiktorii. Co wiemy o młodym aktorze? >>

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - rozstanie

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w październiku 2021 poinformowali, że nie są już razem. Dotychczas większość internautów stała po stronie aktora i twierdziła, że został on porzucony przez swoją partnerkę. Pod koniec marca 2023 roku brat Wiktorii Gąsiewskiej postanowił odsłonić kulisy końca ich związku i wyjawił, co miało być prawdziwym powodem ich rozstania.

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz na wspólnych zdjęciach. 'Ten z Rodzinki.pl bardziej do Ciebie pasował' >>

Mateusz 'Haribo' Gąsiewski i Adam Zdrójkowski - konflikt

W wywiadzie, którego udzielił podczas gali High League 6., Mateusz 'Haribo' Gąsiewski został zapytany o to, z kim chciałby zawalczyć w oktagonie. Aktor wskazał właśnie byłego partnera swojej siostry i przyznał, że nigdy nie miał z nim zbyt dobrego kontaktu, ponieważ źle ją traktował i to właśnie dlatego się rozstali. Mateusz 'Haribo' Gąsiewski stwierdził jednak, że Adam Zdrójkowski prawdopodobnie nie zgodzi się na walkę, ponieważ jego zdaniem jest  'miękką fają'. Brat Wiktorii Gąsiewskiej dodał, że z jej obecnym partnerem, czyli aktorem Jasperem Sołtysiewiczem, dogaduje się o wiele lepiej:

Myślę, że nie zgodzi się, to jest miękka faja. (...) Chyba że mu sypną hajsem, bo też jest pazerny. (...) [Teraz, przyp.red.] jest dużo lepiej, niż z poprzednim szwagrem, więc niech tak już zostanie. (...) Po prostu [Adam Zdrójkowski, przyp.red.] źle ją traktował.

Pewna internautka postanowiła odnieść się do słów brata Wiktorii Gąsiewskiej w komentarzu pod jednym z wpisów aktorki na Instagramie:

Troszkę słabe te zaczepki Twojego brata na Adama. Rozstaliście się i już, po co to...

Wiktoria Gąsiewska odpowiedziała na komentarz, twierdząc, że jej brat nie bez powodu nazywa kogoś 'miękką fają' i najwidoczniej miał do tego powód:

Znam swojego brata i bez powodu nikogo miękką fają nie nazywa. Tu najwidoczniej powód jest. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama