Reklama
placeholder
News

Wiktoria Gąsiewska jest fanką sanah. 'To moja bratnia dusza'

Wiktoria Gąsiewska jest fanką sanah. 'To moja bratnia dusza'

fot. instagram.com/wiktoria_gasiewska fot. instagram.com/sanahmusic/

Reklama
Reklama
placeholder

Wiktoria Gąsiewska jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną, a także wielką fanką sanah. W ostatnim wywiadzie wyjawiła, że obie mają ze sobą coś wspólnego. Co miała na myśli?

sanah w Chorzowie: wideo z wesela artystki, Makłowicz otwierający 'ucztę' i goście specjalni >>

Wiktoria Gąsiewska jest fanką sanah. Co je łączy?

Wiktoria Gąsiewska wyznała, że ceni sobie sanah przede wszystkim za jej naturalność, skromny marketing, a także bijącą z niej i jej twórczości autentyczność. 24-latka miała okazję poznać piosenkarkę na jednym z koncertów. Jak się okazało, sanah również jest jej fanką! Obie gwiazdy wspierają się nawzajem i trzymają kciuki za swoje sukcesy. Gąsiewska nazywała nawet artystkę swoją bratnią duszą i zaznaczyła, że od jej 25-letniej koleżanki z show-biznesu bije dobra energia.

Byłam na koncercie w Chorzowie. Byłam na płycie z moją przyjaciółką, świetnie się bawiłyśmy. Uwielbiam sanah za tę jej naturalność, za tę taką szczerość bijącą od niej. Niewielu jest teraz takich artystów, którzy po prostu wychodzą i śpiewają. Ona nie musi robić wokół siebie show, nie musi mieć dwudziestu tancerek za sobą, które wypinają tyłeczek i nim trzęsą.

Czuję, że to jest taka moja bratnia dusza. Kiedyś z resztą z sanah sobie porozmawiałyśmy i okazało się, że ona jest moją fanką, ja jestem jej fanką i jakoś tak się zgrałyśmy. Zresztą to było na koncertach w Sopocie. Było bardzo przyjemnie z nią porozmawiać i ja widzę, i czuję od niej dobrą energię.

- powiedziała Wiktoria Gąsiewska w wywiadzie dla Świata Gwiazd. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama