Reklama
placeholder
News

Wiktoria przejmuje TOP 20!

Wiktoria przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne

Reklama
Reklama
placeholder

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Wiktoria - kim jest?

Wiktoria to dziewczyna, która kocha poznawać świat. Dużo podróżuje, prowadzi swojego instagrama @wi.ka99, na którym dzieli się swoimi przygodami oraz codziennym życiem.

Wika uwielbia pozować do zdjęć, tańczyć, śpiewać oraz spędzać czas z ludźmi. Kocha zwierzęta, dobre jedzenie i piękną bieliznę. Jest wrażliwa na świat i otwarta na nowe doznania. To niby zwykła, ale w jakiś sposób niezwykła "dziewczyna z sąsiedztwa", spełniająca swoje marzenia i żyjąca po swojemu.

Wiktoria -  informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Wiktoria / Wika99

Wiek: 24 lata

Miejsce zamieszkania: Głównie Polska, ale moim drugim domem jest Azja Południowo Wschodnia. Dużo podróżuję.

Kim jestem z zawodu: Content Creator, fotomodelką wyrobów bieliźnianych

Co robię na co dzień: Prowadzę moje social media, pozuję do zdjęć, czytam oraz ćwiczę, między innymi jogę.

Moje hobby: Odkrywanie świata, pozowanie do zdjęć, pielęgnacja skóry. Interesuje mnie też psychologia.

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Kocham pop, rock, rock & roll. Elvis Presley i Queen to legendy!

Ulubiona piosenka: Ciężko wybrać ten jeden, ale ostatnio często słucham Jailhouse Rock - Elvis Presley

Ulubione miejsce: Natura. Lasy, parki, góry, morze i wszystkie miejsca w których jest cisza, spokój, zieleń, szum drzew, szum fal i śpiew ptaków. A kiedy jest mi źle, to ulubionym miejscem jest moje łóżko.

Najbardziej nie lubię: fałszu i zakłamania w ludziach

Jestem dumna, że: spełniam marzenia i żyję według własnych zasad

Moja największa wada: nieśmiałość, wstydliwość

Moja największa zaleta: otwarty umysł, ciekawość świata

Moje ulubione konto na Insta: @dodoknitter. Jej przygody ogląda się jak najlepszy serial, a do tego jest bardzo autentyczna.

Inspiruje mnie: Sama jestem dla siebie największą inspiracją i motywacją

Największe marzenie: Zwiedzić jak najwięcej świata. I wystąpić na okładce jakiegoś magazynu.

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

TOP 20 - kto prowadził już nasz program?

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już między innymi Donatella (@miss_donatella_official), Iwona (@iwon_aaa), Alessandra Minko (@alessandraminko), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Żaneta Czapla (@jaanetkaa), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), NATSU (@natalia.karczmarczyk), Monika Zakrent (@25moniq), Aneczka (@aneczka_2611_), Oliwia (@oliiblondie), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady), Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Magdalena Lubacz (@malubaaa), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Przemek Bylina (@przemopbg), Adrian Cios (@mr_cios), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official) oraz Agnieszka Boryń (@agaboryn). Teraz przyszedł czas na WIKTORIĘ (@wi.ka99)!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama