News

Sylwester 2019: Wiktoria Gabor z przykrą wpadką na scenie [WIDEO]

Sylwester 2019: Wiktoria Gabor z przykrą wpadką na scenie [WIDEO]

Fot. Instagram.com/vikigaborofficial

W czasie występu Wiktorii Gabor na Sylwestrze 2019 doszło do przykrej wpadki. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie co się wydarzyło. 

Viki Gabor aktorką! 12-latka zagrała w serialu >> 

31 grudnia w wielu miastach w Polsce zorganizowano imprezę sylwestrową pod gołym niebem. Takie wydarzenie odbyło się m.in. w Zakopanem. Jedną z gwiazd, które wystąpiły na scenie na Równi Krupowej była zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 – Viki Gabor.

Sylwester 2019: występ Viki Gabor

12-latka zaśpiewała oczywiście swój największy hit – Superhero. To właśnie dzięki tej piosence wygrała 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, więc tego singla nie mogło zabraknąć podczas Sylwestra 2019. Niestety w czasie występu doszło do wpadki.

Kiedy tylko Viki Gabor zaczęła śpiewać kawałek Superhero, publiczność oraz widzowie przed telewizorami usłyszeli skrzek, a potem głos wokalistki, ale z dziwnym brzmieniem. Fani zaczęli się zastanawiać czy nastolatka występowała na żywo, czy może wykonywała utwór z playbacku.

Roksana Węgiel i Wiktoria Gabor - zarobki. Tyle zgarniają za koncerty i reklamy >> 

Jak się okazuje wpadka w czasie występu Viki Gabor to nie wina playbacku, ale źle podłączonego nagłośnienia. Na szczęście Wiktoria zachowała zimną krew i mimo nie najlepszego początku, rozkręciła imprezę w Zakopanem. ;-) 

Jak Wam się podoba jej występ?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[PL⤵️] 2019 ends. The time has come for annual summaries and writing down goals for the next, 2020 year. I am currently in Zakopane and I’m preparing myself for tomorrow's performance at @sylwestermarzen, be sure to watch it! Let me know what you plan and what you dream about! ? . Rok 2019 powoli się kończy. Przyszedł czas na coroczne podsumowania i spisanie celów na kolejny, 2020 rok. Ja jestem obecnie w Zakopanem i przygotowuje się do jutrzejszego występu na @sylwestermarzen, oglądajcie koniecznie! Dajcie znać co planujecie i o czym marzycie! ? . #sylwester #zakopane #newyear #newyearseve #snow #winter #viki #vikigabor #wearethesuperheroes

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[PL⤵️] Have you heard my version of the Christmas carol "Silent Night" yet? If not, be sure to visit my profile on @spotify , there are more Christmas surprises waiting for you! ? The photo is from the set of the "Superhero" music video, I can't believe that it has almost 10 million views on Youtube ! ❤ On that note, I'm going back to work on the next surprises for you! What do you think - what am I working on? ??? . . Słuchaliście już kolędy "Cicha noc" w moim wykonaniu? Jeśli nie to koniecznie wejdźcie na mój profil na spotify, tam czeka zdecydowanie więcej świątecznych niespodzianek! ? Kadr z planu teledysku do singla "Superhero", nie mogę uwierzyć, że teledysk ma już prawie 10 milionów wyświetleń! ❤ Tym miłym akcentem wracam do pracy nad kolejnymi niespodziankami dla Was! Jak myślicie - co szykuję? ??? . #viki #vikigabor #superhero #wearethesuperheroes #winnerofjunioreurovision2019 #new #projects #surprises #christmas #christmassongs #backstage

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.