News

Dlaczego William i Kate unikają Harry’ego i Meghan?

Dlaczego William i Kate unikają Harry’ego i Meghan?

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal/sussexroyal

Dlaczego William i Kate unikają Harry’ego i Meghan? Powodem ma być ostatni wywiad, którego udzielił książę Sussexu.

Meghan Markle i Kate Middleton POBIŁY SIĘ?! Wideo >> 

Od dawna mówiło się o tym, że książę Harry i Meghan Markle nie dogadują się z księciem Williamem i Kate Middleton. Między księżnymi miało nie układać się od początku znajomości ze względu na różnice charakterów. Źródła podają, że Kate Middleton jest przywiązana do tradycji i nie popiera zachowania Meghan, której często zdarza się m.in. łamać królewską etykietę.

Meghan i Harry zmienili swoje tytuły książęce. Dlaczego? >> 

Nieporozumienia między Kate Middleton a Meghan Markle miały doprowadzić do tego, że relacje Williama i Harry’ego też się popsuły. To, że książęce pary za sobą nie przepadają, miało być głównym powodem wyprowadzki księcia Harry’ego i Meghan Markle z Pałacu Buckingham do posiadłości Frogmore Cottage.

Portale podają, że książę William i jego żona robią wszystko, żeby nie spotykać się z księciem Harrym i Meghan Markle. Zagraniczne media podają, że starszy wnuk królowej Elżbiety II specjalnie przełożył swoje wakacje w Szkocji, żeby nie spotkać się ze swoim bratem i jego żoną. Książę i księżna Sussexu mieli odpoczywać w rezydencji królowej Elżbiety II – Balmoral – w tym samym czasie. 

Meghan i Harry nie będą mieli dużej rodziny. To przez modę >> 

Dlaczego William i Kate nie chcą widywać się z Harrym i Meghan? Źródła podają, że książę i księżna Cambridge poczuli się urażeni tym, że Harry i Meghan, w trosce o środowisko, planują mieć „maksymalnie dwoje dzieci”.  

Przypominamy, że książę William i Kate Middleton mają troje dzieci – 6-letniego Georga, 4-letnią Charlottę i rocznego Louisa. Spekuluje się, że książęca para znowu planuje powiększenie rodziny... 

Myślicie, że William i Kate dogadają się z Harrym i Meghan czy problem będzie się nasilał?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TRH The Duke and Duchess of Sussex are excited to announce that they have been asked to carry out a tour to Southern Africa this autumn. The Foreign and Commonwealth Office have requested a visit to South Africa ?? as well as The Duke carrying out visits to Malawi ?? and Angola ??. His Royal Highness will also do a short working visit to Botswana ?? en route to the other countries. The Duke and Duchess are really looking forward to meeting so many of you on the ground and continuing to raise awareness of the high impact work local communities are doing across the Commonwealth and beyond. This will be their first official tour as a family!

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.