News

WOŚP 2019: najdziwniejsze aukcje. Kreatywność po bandzie

WOŚP 2019: najdziwniejsze aukcje. Kreatywność po bandzie

fot. pixabay.com

WOŚP 2019 zbliża się wielkimi krokami. Finał kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 13 stycznia 2019 roku. Na warszawskim placu Defilad tradycyjnie odbędą się koncerty zaproszonych gwiazd, a także wyjątkowe, bo laserowe, Światełko do Nieba.

WOŚP 2019 – finał na placu Defilad [PROGRAM] >>

Wesprzeć WOŚP możecie nie tylko wrzucając pieniążek do puszek wolontariuszy, ale również kupując rzeczy z oficjalnych aukcji WOŚP-u, z których cały dochód zostanie przekazany fundacji. Czy podczas 27. finału WOŚP pobijemy kolejny rekord zebranej kwoty? Przypomnijmy, że rok temu udało się zebrać aż 126 (!) milionów złotych.

Coroczne aukcje WOŚP-u to wyjątkowa okazja na upolowanie wielu ciekawych rzeczy – w tym roku możecie np. kupić plecaki, które państwo Majdan mieli ze sobą podczas kręcenia programu Azja Express, tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską lub wizytę w studiu Milionerów.

WOŚP 2019 – aukcje gwiazd. Co można wylicytować? >>

Na aukcjach WOŚP nie brakuje też również bardzo kreatywnych darowizn. W tym roku możecie sprawić sobie np. Gang Świeżaków i Gang Słodziaków, spacer z alpakami, wegańskie glany, przejazd w kabinie maszynisty i butelkę Mazowszanki z lat 90-tych.

Znaleźliśmy też gratkę dla fanów... Seleny Gomez! Możecie kupić marynarkę, którą miała na sobie!

Chłopaki z Na Pełnej zapraszają w ramach licytacji WOŚP-u na… kolację z kebabem.

Cały dochód z tych aukcji trafi na WOŚP, ale jest też dużo ludzi, którzy również chcą wesprzeć fundację przekazując część zysku ze swoich aukcji na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzięki temu możecie sprawić sobie na własność np. domenę dzbany.pl – to przecież Młodzieżowe Słowo Roku 2018!

Wspieracie WOŚP?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj