Reklama
placeholder
News

WOŚP 2023 – licytacje gwiazd. Można m.in. wziąć udział w teledysku Viki Gabor

WOŚP 2023 – licytacje gwiazd. Można m.in. wziąć udział w teledysku Viki Gabor

fot. Instagram.com/iga.swiatek/puulovver/materiały prasowe sonymusic.pl/Wikimedia Commons/Marek Zimakiewicz

Reklama
Reklama
placeholder

Gwiazdy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2023. Co można wylicytować w aukcjach charytatywnych znanych osób? Sprawdźcie!

WOŚP 2024: aukcje gwiazd. Co przekazały na licytacje? >>

Artykuł aktualizowany.

WOŚP 2023: data, cel, hasło

31. Finał WOŚP zaplanowano 29 stycznia 2023 roku. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na walkę z sepsą.

Finał WOŚP w 2023 roku odbywa się pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Żyj zdrowo w zdrowym świecie!

WOŚP 2023 – licytacje gwiazd

Jak co roku, w WOŚP 2023 angażują się też znane osoby. Aktorzy, wokaliści, sportowcy i inne gwiazdy licytują cenne rzeczy lub wyjątkowe chwile, z których dochód zostanie przekazany na konto fundacji.

Piotr Trojan i Patryk Galewski, czyli bohaterowie filmu Johnny, zapraszają na kolację, którą przyrządzą dla zwycięzcy lub zwyciężczyni aukcji w restauracji na Helu. Przygotowanie kolacji proponuje też słynny kucharz Karol Okrasa, a autorską kolację degustacyjną – Michel Moran. 

Reżyser Wojciech Smarzowski wystawił na aukcję scenariusz filmu Wesele oraz bonusy – notatki, przemyślenia reżysera, mapy, rysunki scen, opisy scen nienakręconych, autografy aktorów i nie tylko. Z kolei Jan Holoubek oferuje plakat z serialu Wielka Woda z autografami aktorów. Andrzej Grabowski... odkurzy mieszkanie tego, kto wygra licytację. 

WOŚP 2024: najdroższe aukcje. Wśród nich sukienka Igi Świątek i trening z Ewą Chodakowską >>

Iga Świątek przygotowała coś, co na pewno spodoba się nie tylko wielkim fanom tenisa. Oprócz rakiety z autografem, którą wygrała mistrzostwa Roland Garros i US Open w 2022 roku, polska tenisistka przekazuje podwójne zaproszenie na swój mecz pierwszej rundy we French Open w Paryżu na przełomie maja i czerwca 2023 roku. Po meczu Iga Świątek spotka się ze zwycięzcą aukcji.

W 2023 roku można zdobyć też m.in.: fartuch z autografem Heli Kłobuckiej – zwyciężczyni MasterChefa Juniora, marynarkę z 14. finału Mam Talent! od Jana Klimenta, Nagrodę Wiktora 2009 od Kuby Wojewódzkiego czy Złotego Fryderyka Republiki.

Na licytacjach WOŚP 2023 znalazły się też m.in. dwie lekcje tańca u Jana i Lenki Klimentów, sukienka Małgorzaty Foremniak z finału Mam Talent!, występ wokalny Doroty Gardias na weselu. Jest też podwójne zaproszenie na spektakl Bliżej, obiad z Mateuszem Damięckim i wspólne zdjęcie z obsadą za kulisami przed rozpoczęciem przedstawienia.

WOŚP 2023 – koncerty w Warszawie. Kto wystąpi i kiedy Światełko do Nieba? >> 

Udział w aukcji bierze też oczywiście Jerzy Owsiak. Prezes WOŚP w 2023 roku przekazuje skórzaną kurtkę uszytą specjalnie dla niego. Kurtka posiada charakterystyczny haft z logo 30. Finału.

Viki Gabor na WOŚP 2023 ma coś specjalnego dla swoich fanów – spektakularny dzień z nią i jej teamem podczas kręcenia klipu! Przedmiotem aukcji jest udział w jednym teledysku wokalistki.

Nasz były prezenter też miał swoją aukcję. Adam Strycharczuk proponował wspólną wyprawę na 'lumpy' i pomoc w stylizacji od stóp do głów! 

W imieniu Maty na aukcję WOŚP 2023 trafiła marynarka Alexander McQueen z finałowego koncertu trasy Mata Tour 2022 z autografem. 

Grzegorz Turnau i sanah przygotowali niezwykły pobyt w Winnicy Turnau. Zwycięzca razem z osobą towarzyszącą będą mieli możliwość spotkania (obiadu) z artystą, połączonego ze zwiedzaniem winnicy i winiarni, udziału w specjalnym koncercie Grzegorza Turnaua, podczas którego gościnnie wystąpi sanah, spędzenia nocy w domu gościnnym Winnicy.

Smolasty na rzecz WOŚP 2023 przekazuje kolekcję złotych i platynowych płyt. 

Przy okazji WOŚP 2023 można wylicytować też personalizowaną katanę Sary James, sukienkę wokalistki z finału programu Szansa na Sukces, Złotą Płytę i koszulki z autografem.

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana jako Mamaginekolog, ugotuje kolację dla maksymalnie 4 osób.

Andziaks, czyli Angelika Trochonowicz, wystawiła na licytację swoją suknię ślubną od Roberta Czerwika.

Maciej Musiał zaprasza na... kebaba zabytkowym Ferrari, a Mateusz Jędraś, którego doskonale znacie z naszej anteny, zdradzi tajniki pracy lektora. Z kolei z Larą Gessler możecie spróbować wszystkich słodyczy w cukierni Słodki Słony. 

Wszystkie licytacje WOŚP 2023 znajdziecie TUTAJ >>. 

Przyłączacie się do WOŚP 2023?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama