News

Piosenka z filmu Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją. 'Niezadowolona' będzie hitem?

Piosenka z filmu Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją. 'Niezadowolona' będzie hitem?

Fot. YouTube.com/KayaxTV

Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją już po premierze. Piosenka z filmu będzie hitem? Zobaczcie teledysk do singla Niezadowolona!

Nikodem Rozbicki nakręcił film dla Wieniawy. Lepszy niż ten od Antka Królikowskiego? >>

Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją – piosenka

Od 28 grudnia 2020 roku na Netflixie możecie oglądać czarną komedię Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją, w której wystąpili m.in. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki.

W internecie pojawił się też klip do oficjalnego singla z nowego filmu Jana Belcla. Śpiewa Julia Wieniawa, a autorem muzyki i słów do utworu Niezadowolona jest L.U.C, czyli Łukasz Rostkowski.

Niespodzianka! Nie mogłem o tym pisać aż do premiery. Dziś mój mały producencki debiut na Netflix. Coraz większą frajdę sprawia mi muzyka filmowa pewnie ze względu na brak ograniczeń gatunkowych i ogromne możliwości nauki oraz rozwoju warsztatu. Na kanale Kayax możecie zobaczyć teledysk do utworu „Niezadowolona” z Julia Wieniawa , do którego wyprodukowałem muzykę i napisałem lirykę. Jak Wam siedzi taka mroczna nutka? Numer jest oficjalnym singlem do czarnej komedii „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, który właśnie pojawił się na @netflix. Znajdziecie w nim także kilka innych moich dźwięków (…) – napisał raper na Facebooku.

Wieniawa i Rozbicki w czarnej komedii - jest zwiastun Wszyscy moi przyjaciele nie żyją >> 

Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją – obsada, o czym jest film?

W obsadzie czarnej komedii Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją zobaczycie m.in. Julię Wieniawę, Nikodema Rozbickiego, Mateusza Więcławka, Wojciecha Łozowskiego i Adama Woronowicza.

Akcja filmu dzieje się w sylwestra. Jak czytamy w opisie produkcji, „podczas imprezy noworocznej paczki przyjaciół seria szalonych wydarzeń wydobywa na jaw sekrety, łamie serca i prowadzi do szokującego finału”.

Oglądaliście już Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją?

 

 

 

BANG! https://www.youtube.com/watch?v=_D6xZWqSFrY&feature=emb_logo Niespodzianka! Nie mogłem o tym pisać aż do...

Opublikowany przez L.U.C Poniedziałek, 28 grudnia 2020

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.