Mój profil
News

Wygraj weekend w Termach Bukovina

Wygraj weekend w Termach Bukovina

Wygraj weekend podczas Nocy Basenów w Termach Bukovina! Obejrzyj filmik i zobacz co trzeba zrobić, żeby spędzić niesamowity weekend w Bukowinie Tatrzańskiej!

 

Termy BUKOVINA to jedyne takie miejsce pod Tatrami, gdzie zawsze możesz liczyć na doskonałą zabawę i świetną rozrywkę, a jednocześnie na prawdziwy relaks i oderwanie się od zwykłej codzienności.

To właśnie w Termach BUKOVINA, jednym z najnowocześniejszych kompleksów basenów termalnych w Europie, odkryjesz źródło odprężenia, przypływu sił witalnych i dobrego samopoczucia.

Atrakcji w takiej skali i jakości nie znajdziesz nigdzie indziej!

Na aktywnych czekają baseny pływackie, a na poszukujących odpoczynku – gorąca woda w basenach z hydromasażami (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu). 20 basenów o temperaturze wody 30 – 38 °, strefa zabaw dla dzieci i młodzieży – minibaseny, baseny z atrakcjami wodnymi oraz zjeżdżalnie to gwarancja radosnych doznań. Dopełnieniem możliwości odprężenia są: tężnia oraz strefa 12 różnorodnych saun, m.in. rzymskiej, fińskiej, góralskiej, kwiatowej, na podczerwień czy śródziemnomorskiej. 

Jeszcze więcej wrażeń zapewniają cyklicznie organizowane Noce Basenów. Najlepsi DJ'e rozkręcają widowiskową zabawę pełną kolorowych świateł! Atmosferę imprez podgrzewają modne, klubowe rytmy. Noce Basenów przyciągają na wodny parkiet setki gości spragnionych dobrej zabawy. Biorąc udział w tej niesamowitej imprezie możesz tańczyć w wodzie pełnej wzmacniających Twoje zdrowie minerałów.

Wszystko to – i jeszcze więcej – czeka na Ciebie w Termach BUKOVINA, wymarzonym miejscu pełnym zabawy, relaksu i zdrowia!

Konkurs w 4FUN.TV

Chcesz się bawić z nami w Termach Bukovina? Napisz na konkurs@4fun.tv, dlaczego to właśnie Ty masz się tam znaleźć i wygraj! Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj