Reklama
placeholder
News

Years & Years po raz 1. jako solowy projekt Olly’ego po zmianach w zespole

Years & Years po raz 1. jako solowy projekt Olly’ego po zmianach w zespole

Fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Years & Years zaprezentował pierwszy oficjalny singiel po przekształceniu zespołu w solowy projekt Olly’ego Alexandra. 

Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow W DUECIE! Za Krótki Sen będzie hitem? >>

Jakiś czas temu Years & Years wydali oświadczenie.

Zaszło kilka zmian, które chcielibyśmy Wam przedstawić. Nadchodzący album stał się przedsięwzięciem Olly’ego, dlatego zdecydowaliśmy, że od teraz Years & Years będzie solowym projektem Olly’ego. Cała nasza trójka pozostaje dobrymi przyjaciółmi. Mikey będzie wciąż częścią rodziny Y&Y i będzie grał z nami koncerty, natomiast Emre skupi się na pisaniu i produkowaniu muzyki. Ostatni rok był szalony i chcemy podziękować wszystkim za miłość i wsparcie, które otrzymywaliśmy od Was przez lata - cytują jego treść kulturalnemedia.pl. 

Years & Years – Starstruck – nowa piosenka

Przebojowy Starstruck to również pierwszy oficjalny singiel Years & Years po wydanym w 2018 roku albumie Palo Santo.

Olly Alexander niedawno zagrał główną rolę w bijącym rekordy popularności serialu Bo to grzech. W Starstruck gwiazdor muzyki i kina wspina się na nowy poziom. Od razu wiadomo, że singiel będzie miał status „instant classic” w dyskografii Years & Years.

„Starstruck” powstało pewnej nocy w studiu na wsi, niedaleko Londynu. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz widziałem tyle gwiazd. Gdy mieszkasz w dużym mieście, odzwyczajasz się od tego widoku. Odkąd wszyscy musieliśmy przystanąć, ja zapragnąłem wychodzić i tańczyć. Całą skumulowaną energię przelałem więc w muzykę. „Starstruck” opowiada o przypływie euforii, gdy jesteś z kimś, kto cię pociąga. Gdy trzymasz się dobrego przeczucia i nie odpuszczasz. Jak większość z nas, ostatni rok spędziłem w domu. Chciałem stworzyć coś zabawnego i pozytywnego dla ludzi i dla siebie, by mieć się przy czym bawić. Bez względu na to, co robimy czy w jakim miejscu życia się znajdujemy, myślę że wszyscy zasługujemy na trzy minuty międzygalaktycznej ekstazy – mówił Olly o utworze.

Do singla powstał teledysk, którego premierę zaplanowano na 12 kwietnia.

Ariana Grande i Demi Lovato – nowa piosenka z płyty Dancing With The Devil… The Art of Starting Over! >> 

Jako lider Years & Years, Olly Alexander stał się jedną z najciekawszych gwiazd współczesnego popu. Artysta ma na koncie dwa świetnie przyjęte albumy, pięć nominacji do nagrody BRIT, wyprzedane trasy koncertowe na całym świecie, a także bogaty dorobek aktorski. W ramach Years & Years pracuje nad nowym materiałem.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama