News

Young Leosia: tak debiutowała jako 17-latka. Ale się zmieniła! [WIDEO]

Young Leosia: tak debiutowała jako 17-latka. Ale się zmieniła! [WIDEO]

fot. Instagram.com/youngleosia

Young Leosia jest dzisiaj gwiazdą rapu. A jak zaczynała? Oto teledysk, w którym 23-letnia dziś artystka wystąpiła w 2015 roku.

Young Leosia to wschodząca gwiazda rapu? Ma 23 lata i wsparcie Żabsona >> 

O Young Leosi zrobiło się głośno w styczniu 2021 roku za sprawą singla Szklanki. Utwór okazał się przebojem. Do tej pory teledysk do piosenki obejrzano na YouTube ponad 23 miliony razy.

Sara Sudoł, bo tak naprawdę nazywa się Young Leosia, ma na swoim koncie współprace z takimi artystami jak Żabson, Mata czy Nik Tendo. DJ-ka we wrześniu 2021 roku wypuściła album Hulanki, na którym znalazły się takie single jak Wyspy, Jungle Girl, Baila Ella czy Szklanki.

Young Leosia kiedyś. Pierwszy teledysk 

Z informacji dostępnych w internecie wynika, że Young Leosia stawiała swoje pierwsze kroki na drodze do kariery w 2015 roku i wtedy pojawił się pierwszy teledysk z jej udziałem. Chodzi o klip do utworu List Krupsona i Sor Słowaka. Young Leosia występowała wtedy jeszcze pod pseudonimem Sara. 

Mata: koncert w Warszawie - transmisja online. Kiedy i gdzie oglądać? >>

Być może nie wszyscy od początku rozpoznali, że w Liście występuje właśnie Young Leosia. Wtedy nie nosiła jeszcze charakterystycznych, różowych włosów. Z czasem postawiła na bardziej wyrazisty wizerunek i przeszła metamorfozę.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.