News

Young Leosia przekazała wynagrodzenie za koncert na szczytny cel. Jaki?

Young Leosia przekazała wynagrodzenie za koncert na szczytny cel. Jaki?

fot. Instagram.com/youngleosia

Young Leosia przekazała wynagrodzenie za koncert na szczytny cel. Kwota jest imponująca. Gdzie trafiły pieniądze?

FEST Festival 2022: znamy pierwszych artystów. Young Leosia, Stromae, kto jeszcze?   

Young Leosia, a tak naprawdę Sara Leokadia Sudoł, niedawno zagrała ostatni koncert w ramach pierwszej trasy koncertowej – Hulanki Tour. Bilety na jej występ na warszawskim Torwarze wyprzedały się w mgnieniu oka.

Już jutro zagram koncert na Torwarze, jest to dla mnie niesamowicie ważny moment. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że po pierwszym albumie - w zasadzie Epce - wyprzedam tyle koncertów, na czele z tak dużym obiektem jak Torwar. Niektorzy raperzy pracują na to całe życie - mi udało się to w rok. Nie stałam się z tego powodu próżna i nie biorę swoich przyszłych sukcesów za pewnik, wiem że dalej muszę bardzo ciężko pracować. Dlatego jestem wdzięczna za to co mam dzisiaj, a to co będzie jutro przyjmuję z pokorą - napisała 23-latka niedługo przed występem.

Young Leosia i jej Szklanki po francusku! Dobra wersja? >> 

Young Leosia oddaje wynagrodzenie fundacji

Raperka postanowiła wesprzeć jedną z organizacji charytatywnych i przekazać całą gażę za koncert na jej konto. Kwota dla fundacji Inspiring Girls Polska, której misją jest inspirowanie dziewczynek do osiągania wielkich celów, to 50 tysięcy złotych.

Znalazłam się w takiej sytuacji, że teraz to ja jestem w stanie pomagać innym osobom. (…) Od zawsze staram się być przykładem kobiety, która radzi sobie w tym „męskim” świecie nie gorzej niż jej koledzy. Czuję, że to co robię jest słuszne i potrzebne. Gdyby nie wiele osób na drodze mojego życia, nie byłoby mnie tu dzisiaj. Również gdyby ktoś powiedział mi kiedyś, że czegoś się nie da, nie byłoby mnie tu dzisiaj. Na szczęście nikt mi nigdy tego nie powiedział (…) – czytamy na profilu Young Leosi na Instagramie.

Young Leosia to wschodząca gwiazda rapu. Co wiemy o DJ-ce? >> 

Byliście na tym koncercie? 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.