Reklama
placeholder
News

Young Leosia spadła ze sceny podczas koncertu. Tancerz ruszył na ratunek

Young Leosia spadła ze sceny podczas koncertu. Tancerz ruszył na ratunek

fot. TikTok:  @tymuss666

Reklama
Reklama
placeholder

Young Leosia zaliczyła wpadkę podczas swojego koncertu. Raperka podeszła za blisko krawędzi sceny i spadła z niej na oczach fanów.

Young Leosia, a właściwie Sara Sudoł, zasłynęła z piosenek takich jak PG$, którą nagrała wspólnie z bambi, Cringowy Lovesong czy Jungle Girl, która powstała we współpracy z Źabsonem. Raperka niedawno wyruszyła w trasę koncertową. W niedzielę 9 czerwca 2024 roku wystąpiła w Emilianowie. Podczas tego koncertu jej fani przeżyli chwile grozy. Young Leosia zrobiła o krok za dużo i spadła ze sceny. Nagranie ze zdarzenia obiegło media społecznościowe. Raperka zdradziła już, jak czuje się po wypadku. 

Żabson przerwał koncert. Wszystko przez... butelkę >>

Young Leosia komentuje upadek ze sceny

Young Leosia miała szczęście. Okazuje się, że po upadku ze sceny raperka czuje się dobrze. Na swoim InstaStory zapewniła fanów, że nic jej się nie stało:

Oczywiście kochani nic mi się nie stało. Nieważne jak upadasz, ważne jak wstajesz.

Justin Timberlake pomógł fance. Przerwał dla niej koncert >>

Raperka mogła liczyć na pomoc swoich tancerzy, którzy od razu ruszył jej na ratunek. Zaraz potem Young Leosia zwróciła się do fanów i zapewniła, że ''żyje''. Nagraniem całego zdarzenia podzielił się między innymi użytkownik TikToka o nazwie @tymuss666:

@tymuss666 upadek young leosi #youngleosia ♬ dźwięk oryginalny - Tymuś

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama