Reklama
placeholder
News

Nitrozyniak krytycznie o wyglądzie Young Leosi. ‘Antykobiecość’

Nitrozyniak krytycznie o wyglądzie Young Leosi. ‘Antykobiecość’

fot. YouTube/ Young Leosia/ fot. instagram.com/thenitrozyniak/

Reklama
Reklama
placeholder

Nitrozyniak ostro skomentował wygląd Young Leosi. Nagranie, na którym dosadnie krytykuje piosenkarkę, jest obecnie udostępniane przez wielu internautów. Negatywna wypowiedź streamera nie zszokowała jego fanów, ponieważ często wypowiada się on kontrowersyjnie na temat m.in. innych osób z branży czy celebrytów. Jego ostatni komentarz o Young Leosi zelektryzował jednak internautów.

Nitrozyniak wyrzucony z YouTube'a dożywotnio? Jakie zakazy naruszył? >>

Nitrozyniak ostro o wyglądzie Young Leosi. Co powiedział?

Na profilu GlamRap.pl na Twitterze pojawił się filmik, na którym popularny streamer, Nitrozyniak, wypowiada się nieprzychylnie na temat Young Leosi. Twórca internetowy nie przebierał w słowach i mocno zaatakował piosenkarkę podczas oglądania klipu z jej udziałem, w którym opowiadała, co ubrała i ile jest warte. 28-latek w pewnej chwili przerwał oglądanie, by podzielić się z widzami swoim zdaniem. 

To jest antykobiecość ku**a w kobiecie, nie? W ku**ę nie rozumiem, jak ona się może komuś podobać, tak ku**a nieironicznie. Znaczy, inaczej, jedną rzeczą jest, że możesz stwierdzić, że jest ku**a ładną dziewczyną, ale stawiać ją ku**a powyżej, że jakby wiesz, że to najładniejsza kobieta w kraju to dla mnie jest to dziwne.

Wideo, na którym Nitrozyniak komentuje wygląd Young Leosi, znajdziecie pod tekstem.

Nitrozyniak jest wzbudzającym kontrowersje streamerem, który swoją przygodę z nagrywaniem zaczął od zabawnych rozmów telefonicznych i pranków. Znany jest z wypowiadania swojego zdania bez względu na konsekwencje, a na jego celowniku w przeszłości znalazło się wielu twórców internetowych. Za swoje słowa i działania niekiedy uzyskiwał tzw. bana, a jego dwa kanały na YouTubie zostały permanentnie wyłączone z użytkowania. Streamer spróbował swoich sił w walkach freak-fightowych na galach Fame MMA. Zmierzył się z rozpoznawalnym w sieci Marciem "Xayoo" Majkutem oraz Pawłem "Unboxallem" Smektalskim. Obie walki przegrał. Po definitywnym opuszczeniu YouTube'a Nitrozyniak przeniósł się na platformę streamingową Kick.com.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama