Reklama
placeholder
News

Young Leosia i Kacper Błoński są w związku! Pokazali wspólne zdjęcie

Young Leosia i Kacper Błoński są w związku! Pokazali wspólne zdjęcie

fot. Instagram: @youngleosia / @kacperblonsky

Reklama
Reklama
placeholder

Young Leosia i Kacper Błoński postanowili odnieść się do plotek odnośnie swojego związku. Okazuje się, że internauci mieli rację, a raperka i youtuber naprawdę są parą. Podzielili się nawet pierwszym wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych. 

Zarówno Young Leosia, jak i Kacper Błoński obecnie cieszą się znaczną popularnością w internecie. Profil 25-letniej raperki na Instagramie śledzi ponad 884 tysiące obserwujących, a jej hitowe piosenki pod tytułem Szklanki i Jungle Girl mają już ponad 40 milionów wyświetleń. Z kolei kanał Kacpra Błońskiego na YouTubie ma ponad 994 tysiące subskrybentów, a profil 25-latka na Instagramie aktualnie obserwuje ponad 1,3 miliona internautów. 

Andziaks nagrała świąteczną piosenkę. W klipie Luka i córka pary >>

Young Leosia i Kacper Błoński są parą. Pokazali zdjęcie

Pierwsze plotki na temat rzekomego związku Young Leosi i Kacpra Błońskiego pojawiły się pod koniec września 2023 roku. Youtuber walczył wtedy na Fame Friday Arena. Na gali nie zabrakło również Young Leosi. Kacper Błoński wyznał w jednym z wywiadów, że ta trzymała za niego kciuki. Niedługo potem internauci zaczęli dzielić się w mediach społecznościowych nagraniem pochodzącym z InstaStory Marcina Dubiela, na którym dostrzegli, że Young Leosia i Kacper Błoński trzymają się za ręce. 

Lexy Chaplin nagrała piosenkę dla Marcina Dubiela? Posłuchajcie ‘Poczekam’ >>

Young Leosia i Kacper Błoński potwierdzili swój związek w sobotę 2 grudnia 2023 roku. Tego dnia opublikowali na swoich profilach na Instagramie zdjęcie, na którym się całują. Kacper Błoński dodał do niego następujący komentarz:

Detektywi z TikToka 🤝

Zdjęcie Young Leosi i Kacpra Błońskiego możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama