Reklama
placeholder
News

Yungblud znowu wystąpi w Polsce! Kiedy kolejny koncert?

Yungblud znowu wystąpi w Polsce! Kiedy kolejny koncert?

Fot. Instagram.com/yungblud

Reklama
Reklama
placeholder

Yungblud odniósł w Polsce ogromny sukces. Bilety na jego koncert, który odbył się w styczniu 2019 roku, wyprzedano co do jednego. Teraz, zachęcony sukcesem wokalista, postanowił zagrać u nas kolejny raz! Kiedy przyjedzie do Polski?

Koncerty 2019: kto zagra w Polsce? >> 

Yungblud – koncert w Polsce

Yungblud tak naprawdę nazywa się Dominic Harrison. Karierę muzyczną rozpoczął w wieku 16 lat, tuż po tym, jak wyrzucono go ze szkoły. Portale podają, że wokalista sam siebie określa mianem społecznie świadomego artysty, nieobawiającego się tworzenia protestacyjnych utworów łączących pokolenia. Popularność na całym świecie 21-latek zyskał dzięki utworom I Love You, Will You Marry Me, Tin Pan Boy czy Falling Skies, nagrany z Charlotte Lawrence. Ten ostatni singiel wykorzystano nawet w soundtracku do bijącego rekordy popularności serialu – 13 powodów. Na czerwiec 2019 roku zaplanowana jest premiera debiutanckiego krążka Yungbluda – 21st Century Liability.

Twenty One Pilots zagra w Polsce! Kiedy koncert? >> 

Media donoszą, że charyzmatyczny wokalista zagra kolejny koncert w Polsce już za kilka miesięcy, dokładnie 5 listopada 2019 roku, w warszawskim klubie Proxima. Sprzedaż biletów ruszy natomiast już 6 lutego 2019 roku o godzinie 10.00.

Wybieracie się na koncert?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama