Reklama
placeholder
News

YUNGBLUD: premiera drugiego album artysty tuż, tuż! [TRACKLISTA]

YUNGBLUD: premiera drugiego album artysty tuż, tuż! [TRACKLISTA]

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

YUNGBLUD prezentuje swój drugi album studyjny – krążek zatytułowany Weird! ukaże się w piątek 4 grudnia. Nowe wydawnictwo promują już m.in. single god save me, but don’t drown me out i mars

Artysta przyznaje, że Weird! jest jak... odcinek kultowego serialu Skins w formie albumu 😊.

Mam nadzieję, że to wydawnictwo uświadomi ludziom, że to w porządku, gdy czujemy się czasami nie na miejscu, zbyt pokręceni, zbyt dziwni. To życie jest dziwne – ale właśnie to jest w nim takie piękne. Dlatego nie próbujcie nigdy być nikim innym. Żyjcie swoim życiem! – mówi YUNGLUB.

To historia o dojrzewaniu, samoakceptacji i uwolnieniu się od ograniczeń związanych z płcią i gender. To także opowieść o narkotykach, złamanych sercach i wszystkich innych wybojach, jakie natrafiamy na swojej życiowej drodze – dodaje 23-letni artysta.

YUNGLBLUD – Weird! [TRACKLISTA]

1. teresa
2. cotton candy 
3. strawberry lipstick
4. mars
5. superdeadfriends
6. love song
7. god save me, but don’t drown me out
8. ice cream man
9. weird!
10. charity 
11. it’s quiet in beverly hills
12. the freak show 

YUNGBLUD – informacje 

Urodzony w Yorkshire multi-instrumentalista YUNGBLUD (a tak naprawdę Dominic Harrison) gra na gitarze, basie, pianinie i perkusji. Debiutował albumem 21st Century Liability (2018). W październiku 2019 ukazała się jego EP-ka The Underrated Youth, na którą trafił m.in. singiel nagrany wspólnie z Danem Reynoldsem z Imagine Dragons – original me

Artysta dotychczas dwukrotnie występował w Polsce, oba koncerty były wyprzedane. YUNGBLUD cieszy się bardzo oddaną grupą fanów w naszym kraju. Muzyk jest jedną z gwiazd przyszłorocznej edycji Opener Festival!

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama