News

Żałoba narodowa 15-16.02.2019 – z jakiego powodu? Które imprezy odwołano?

Żałoba narodowa 15-16.02.2019 – z jakiego powodu? Które imprezy odwołano?

fot. flickr.com

Prezydent Andrzej Duda zarządził żałobę narodową, która potrwa dwa dni. Stało się tak ze względu na śmierć byłego premiera Polski.

Żałoba narodowa po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego potrwa od północy z czwartku 14 lutego na piątek 15 lutego 2019 roku do soboty 16 lutego do godziny 19:00. Przypomnijmy, że Jan Olszewski zmarł 7 lutego 2019 roku w wieku 89 lat.

Margaret W CIĄŻY?! Jej chłopak skomentował plotki >>

Żałoba narodowa oznacza, że w tych dniach odwołana zostanie większość zaplanowanych wydarzeń kulturalnych i muzycznych. Jakie koncert zostaną anulowane lub przeniesione na inny termin? Organizatorzy wielu imprez nie podali jeszcze oficjalnych decyzji.

Swoje dwa koncerty w tym czasie zagra Karolina Czarnecka. Wokalistka bez zmian wystąpi w Toruniu i Szczecinie.

Nie mam serca po raz kolejny go przekładać. Łącze się w bólu i kontempluję kruchość naszego żywota, ale póki mogę, to ten żywot chcę umajać sobie i innym. (…) Z całym szacunkiem, który mam do sytuacji, czuję również radość, że się zobaczymy – napisała piosenkarka na swoim profilu na Facebooku.

Grubson: nowy klip prosto z Kalifornii! SUPA'HIGH MUSIC będzie hitem? >>

Nie wiadomo jeszcze jaki los czeka koncerty twenty one pilots i Davida Duchovnego, który zaplanowane są na 15 lutego. Występ twenty one pilots ma odbyć się w łódzkiej Atlas Arenie, a Duchovnego w warszawskiej Stodole. Organizatorzy nie podali jeszcze żadnych informacji na ten temat, ale będziemy Was informować na bieżąco. 

Jeśli wybieracie się na Disco Lodowisko na Narodowym w Warszawie to pamiętajcie, że piątkowe Disco Lodowisko jest odwołane. W sobotę 16 lutego odbędzie się według planu.

[AKTUALIZACJA 14.02.2019]

Agencja Go Ahead wydała komunikat, że koncert twenty one pilots odbędzie się bez zmian.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj