News

Zawody gwiazd – będziecie w szoku kim są z wykształcenia!

Zawody gwiazd – będziecie w szoku kim są z wykształcenia!

fot. instagram.com/michalszpak / instagram.com/cleo_don / instagram.com/szymonmajewski_official

Prawdziwe nazwiska gwiazd mogą czasami stanowić powód do zaskoczenia. Trudno przejść obejętnie obok wiadomości, że Smolasty naprawdę nazywa się Norbert Smoliński, Taco Hemingway to Filip Szcześniak, a C-BooL to po prostu Grzegorz Cebula.

Pary, które były razem, ale o tym nie wiedzieliście >>

Mocne zdziwienie może też Was ogarnąć kiedy dowiecie się jakie zawody wyuczone mają celebryci. Wiele z nich kończąc szkoły chyba nie myślało w ogóle o pracy w mediach czy w muzyce, a los pokierował ich kariery w innym kierunku niż zakładany.

To dobry przykład na to, że wykształcenie nie zawsze warunkuje przyszłość – podążajcie za swoimi marzeniami i realizujcie swoje pasje!

Kto ma według Was najmniej pasujący do siebie zawód? :-)

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Wiedzieliście, że Perfekcyjna Pani Domu jest z zawodu prawnikiem? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve just called ??? to say I love you ????❤️❤️❤️ #backstage

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Michał Szpak

Charyzmatyczny wokalista studiował psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Finalnie nie ukończył studiów.

 

Natalia Siwiec

Miss Euro 2012 posiada tytuł magistra zdobyty na kierunku Zarządzanie i Marketing.

 

Margaret

Małgorzata Jamroży z wykształcenia jest projektantką mody.

 

Szymon Majewski

To chyba hit naszego zestawienia - Szymon Majewski jest z wykształcenia technikiem autoklawów medycznych, czyli urządzeń do sterylizacji narzędzi chirurgicznych. Brzmi poważnie. :)

 

Lanberry

Małgorzata Uścisłowska skończyła studia na kierunku lingwistyka.

 

Rafał Maślak

Mister Polski jest technikiem-ekonomistą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mistrzem wypieków jeszcze nie jestem, ale podobno #trening robi swoje. No więc próbuję!?Tym razem na blachę wjeżdżają kruche ciasteczka z kremem #Nutella! ?Pieczenie ich nie było czasochłonne i sprawiło mi mega frajdę. Ale najważniejsze, że domownicy najedzeni, poziom cukierniczych umiejętności podniesiony więc śmiało mogę powiedzieć - #sukces goni sukces?No i niebawem zaskoczę rodzinę, bo zamierzam upiec jeszcze więcej #słodkości na #święta z wykorzystaniem multinarzędzi, które znajdziecie w świątecznej edycji #Nutelli. Moja mama padnie z wrażenia ? A Jak Wy radzicie sobie z wypiekami? ?Gdybyście chcieli spróbować swoich sił, polecam stronę z fajnymi przepisami www.nutella.pl ? #NutellaXMass

Post udostępniony przez Rafał Maślak (@rafalmaslak)

 

Magda Gessler

Najbardziej popularna polska restauratorka studiowała w Madrycie. Jej nauka nie miała jednak nic wspólnego z gastronomią - Gessler studiowała malarstwo!

 

Muniek Staszczyk

Muzyk jest z wykształcenia... polonistą! ;-)

 

Maryla Rodowicz

Legendarna wokalistka jest absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W 1962 roku zdobyła nawet Mistrzostwo Polski Młodziczek w lekkoatletyce!

 

Olivier Janiak

Olivier Janiak, a tak naprawdę Piotr Michał Janiak, ukończył swoje studia we Wrocławiu z wyróżnieniem. Znany prezenter jest z wykształcenia prawnikiem.

 

Cleo

Joanna Klepko skończyła studia w warszawskiej SGGW i z zawodu jest architektem krajobrazu.

 

Sarsa 

Marta Markiewicz posiada tytuł magistra sztuki zdobyty na kierunku edukacja artystyczna w Akademii Pomorskiej w Słupsku.

 

Kinga Rusin

Studia wybrane przez Kingę Rusin mogą zdziwić nawet jej fanów! Prezenterka i dziennikarka studiowała bowiem italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. :-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień Kobiet to nie jest już dzień „goździka i rajstop”, ale okazja to powiedzenia kilku słów prawdy. Niby Polkom jest coraz lepiej, a jednak z badań, ze statystyk, a przede wszystkim z Waszych wiadomości, wyłania się mniej optymistyczny obraz. W Polsce 77% ankietowanych nadal uważa, że rolą kobiety jest praca w domu i opieka nad dziećmi (wg analizy Instytutu Badań Strukturalnych), niezależnie od roli w jakiej same by siebie widziały. Piszecie, że na sukcesy kobiet często patrzy się podejrzanie, aktywność się deprecjonuje, wygląd krytykuje, odrębne zdanie ignoruje. Dominuje przekonanie, że dziewczynce nadal nie wypada się wychylać, powinna poskromić spontaniczność i nie powinna się spierać (nawet jeżeli ma rację). Z okazji Dnia Kobiet życzę nam Kobietom siły - by mówić i działać. Niech nikt nas w niczym nie ogranicza ze względu na naszą płeć! Ps dziękuję wszystkim wspaniałym koleżankom z pracy, producentce, wydawczyni, reporterkom, dokumentalistkom, za dzisiejsze wydanie DDTVN. Nasze gościnie pokazały siłę kobiet, której nie da się zmierzyć w niutonach ani zważyć w kilogramach. Jutro będzie nie mniej ciekawie. Zapraszamy z @p_krasko od 8:00 do 11:30😊

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Zobacz też
Komentarze : 2
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Do Zabijmy się Kolego jeśli nie umiesz czytać to się nie wypowiadaj bo jest dobrze napisane. Jest napisane jak byk Filip Szcześniak....
    3 lata temu
  • zabijmy sie
    Taco Hemingway to FILIP SZCZEŚNIAK a nie SzczĘśniak. Skoro chcecie się pochwalić wiedzą na jakiś temat to najpierw się doinformujcie niż gadacie jakieś bzdury.
    3 lata temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.