News

Zawsze Warto: piosenka ze zwiastuna serialu to…

Zawsze Warto: piosenka ze zwiastuna serialu to…

Fot. Instagram.com/zawszewartopolsat

Znamy tytuł piosenki ze zwiastuna Zawsze Warto! Serial już jesienią pojawi się na antenie. Posłuchajcie singla.

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski ZERWALI! >> 

Zawsze Warto – piosenka z serialu

Zawsze Warto to nowy serial, który będzie miał premierę już 4 września 2019 roku na antenie Polsatu. Reżyserami produkcji są Marta Karwowska i Michał Rogalski. Zawsze Warto będzie opowiadał historię trzech kobiet – Marty, Doroty i Ady. W rolach głównych zobaczymy Weronikę Rosati, Katarzynę Zielińską i Julię Wieniawę.

Niedawno w sieci pojawił się oficjalny zwiastun Zawsze Warto. Jak nazywa się piosenka z wideo? Singiel, który promuje serial to Trochę Tu Pusto – Kaśki Sochackiej.

ZAWSZE WARTO: Julia Wieniawa PROSTYTUTKĄ z trudną przeszłością >> 

Trochę Tu Pusto to pierwszy singiel, który Kaśka Sochacka wydała z wytwórnią Jazzboy Records. Oficjalny teledysk do singla pojawił się na YouTube w maju 2017 roku. Tekst do kawałka napisała sama wokalistka, a muzykę skomponowała wspólnie z Arkiem Żureckim. Za końcowe brzmienie piosenki odpowiada natomiast Kuba Galiński.

To jest prosty numer, ale też w trafny sposób ujmuje wszystko to, co czułam, gdy go pisałam. Miałam jeden z gorszych dni, byłam już skłonna się poddać, rzucić muzę gdzieś w kąt, bo przecież chętnych i zdolnych jest cała masa, a ja najwidoczniej nie miałam być wśród tych, którzy dzielą się swoją muzyką. I nagle to poczułam. Jakąś taką wiarę. I to wszystko ujęłam w piosence, rycząc i spisując te emocje (…) – czytamy pod oficjalnym teledyskiem do Trochę Tu Pusto

Barbie - Margot Robbie o aktorskim filmie o kultowej postaci >>

Kaśka Sochacka – kto to jest?

Kaśka Sochacka urodziła się w Krakowie. Śpiewa od dziecka, nagrywa muzykę z pogranicza alternatywnego popu i folku, pisze teksty i komponuje nie tylko dla siebie, lecz także dla innych artystów. Sama o sobie mówi, że jest „drobną blondynką z twardym kręgosłupem i niskim, zachrypniętym głosem, unika lakieru i szpilek, zdaje się, że jest sobą". ;-) W 2010 roku Sochacka wzięła udział w trzeciej edycji programu Mam Talent, a cztery lata później była uczestniczką show Must Be The Music. Tylko Muzyka6 lipca 2019 roku Kaśka Sochacka wystąpiła na Open'er Festival 2019. 

24 kwietnia 2019 roku Kaśka Sochacka wypuściła swój najnowszy singiel – Zachody. Wokalistka, razem z Piotrem Madejem, znanym jako Patrick the Pan, pracuje nad debiutancką płytą. Krążek ma pojawić się na rynku jeszcze w 2019 roku.

Jak Wam się podoba Trochę Tu Pusto?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#blackandwhite #mood #cracow #vintage

Post udostępniony przez So Chacka (@sochacka_kaska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdynia chodźcie na Open Stage! 11:30 :) #openstage #opener #gdynia

Post udostępniony przez So Chacka (@sochacka_kaska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Znajomych i nieznajomych zapraszam na koncert 14 czerwca o 20:00 w ramach @solvay_noca ?? To będzie dobry piątek?

Post udostępniony przez So Chacka (@sochacka_kaska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sunset #coloursofthesunset

Post udostępniony przez So Chacka (@sochacka_kaska)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez So Chacka (@sochacka_kaska)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj