News

Zenek Martyniuk – ile zarabia 'król disco polo'? Tyle ma zgarniać za jeden występ

Zenek Martyniuk – ile zarabia 'król disco polo'? Tyle ma zgarniać za jeden występ

fot. YouTube.com/AKCENT - Oficjalny

Zenek Martyniuk debiutował na scenie w latach 80. i do dziś jego przeboje oraz koncerty cieszą się ogromną popularnością. Nawet jeśli nie jesteście fanami disco polo, na pewno nie raz słyszeliście chociażby taki hit, jak Przez Twe Oczy Zielone.

Zenek Martyniuk może liczyć na spore wynagrodzenie. Ile zarabia wokalista nazywany „królem disco polo”?

Fame MMA: Monika Kociołek zarobiła fortunę. Ile? >>

Zenek Martyniuk – ile zarabia?

Jak podaje portal Plejada, powołując się na ustalenia serwisu Pomponik.pl, Zenek Martyniuk ma zaplanowane koncerty na 3 lata do przodu, a za jeden występ oczekuje zapłaty w wysokości 30 tysięcy złotych. Gwiazdor jest zapraszany również na koncerty sylwestrowe. Za jedno show z okazji zakończenia roku, miałby dostawać nawet 70 tysięcy złotych.

Zenek Martyniuk nie może narzekać na finanse również dzięki tantiemom. Tylko album Przekorny los miał przynieść wokaliście zyski w wysokości 600 tysięcy złotych. Z kolei single Kochana, wierzę w miłość i Prawdziwa miłość to ty miały być warte 200 tysięcy złotych.

Dawid Podsiadło: trasa koncertowa, POST i nowa płyta. [DATY, MIASTA, BILETY] >> 

„Król disco polo” występuje też w reklamach. Jakiś czas temu 52-latek pojawił się w kampanii sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym. Mówiło się, że za współpracę Zenek Martyniuk otrzyma milion złotych.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.