Reklama
placeholder
News

Zenon i Danuta Martyniukowie zaśpiewali w duecie. Parcie na mikrofon było silne z obu stron

Zenon i Danuta Martyniukowie zaśpiewali w duecie. Parcie na mikrofon było silne z obu stron

fot. tiktok.com/wojciechdorula

Reklama
Reklama
placeholder

Zenon Martyniuk w grudniu 2023 roku wraz z grupą artystów uczestniczył w koncertach kolędowych dla Polonii, które odbywały się w USA. W trasie towarzyszyła mu żona Danuta. Para jest ze sobą od 37 lat. W 1989 roku pobrali się. Owocem ich miłości jest syn Daniel. Danuta Martyniuk na początku kariery męża pozostawała w jego cieniu, jednak od jakiegoś czasu chętnie pokazuje się publicznie.

Eurowizja 2024: kto będzie reprezentował Polskę? Te gwiazdy mają być zainteresowane udziałem >>

Danuta i Zenon Martyniukowie wystąpili w duecie

W 2023 roku kobieta pochwaliła się swoją metamorfozą. Dzięki zmianie diety i regularnym treningom schudła ponad 30 kilogramów. Danuta Martyniuk zdecydowała się także na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej takich jak plastyka nosa wraz z korektą przegrody nosowej oraz bezoperacyjny lifting, czyli zagęszczenie skóry twarzy za pomocą ultradźwięków oraz została ambasadorką jednej z klinik.

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Danuta Martyniuk stała się bardziej pewna siebie. Podczas podróży po USA kobieta postanowiła zaśpiewać z mężem. To niecodzienne zdarzenie miało miejsce  podczas prywatnej imprezy w Stanach Zjednoczonych zorganizowanej w domu jednego z Polaków. Małżonkowie wykonali znany utwór z repertuaru Zenona Martyniuka pod tytułem, Dlaczego to tak. Największym problemem było jednak to, że para musiała śpiewać do jednego mikrofonu. Danuta, co widać na nagraniu, które trafiło do sieci, była bardzo przejęta i rozemocjonowana tą niezwykłą chwilą. Para w czasie śpiewania usilnie walczyła o mikrofon. Żona Zenka zaskoczyła znajomością tekstu. Warto dodać, że na imprezie w roli konferansjera wystąpił Maciej Kurzajewski, który nie krył swej radości, że był świadkiem tego historycznego występu.

Daniel Martyniuk wdał się w awanturę w sylwestra? Miał wyzywać swoją żonę, stawiał opór >>

Cały występ Danuty i Zenona Martyniuków możecie zobaczyć poniżej:

@wojciechdorula

 

♬ original sound - Dorula
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama