News

Zimowy Narodowy 2019: godziny i dni otwarcia, lista atrakcji dla dzieci i dorosłych

Zimowy Narodowy 2019: godziny i dni otwarcia, lista atrakcji dla dzieci i dorosłych

fot. materiały prasowe/Zimowy Narodowy

Wystartował Zimowy Narodowy, czyli stolica zimy w stolicy! ?

Lodowiska, górka lodowa i tor do curlingu zapewnią w tym roku 100% ZIMY w Warszawie. 30 listopada wystartowała 7. edycja Zimowego Narodowego, czyli największego zimowego wydarzenia w Polsce.

Edyta Górniak spotkała się z Miley Cyrus i Codym Simpsonem! Jak to się stało? >>

Zimowy Narodowy to punkt obowiązkowy na zimowej mapie Warszawy. Ma oddanych wielbicieli nie tylko wśród warszawiaków, ale to też miejsce chętnie wybierane przez turystów. Podczas ubiegłorocznej edycji Zimowy Narodowy odwiedziło ponad 550 tys. osób. Także w tym sezonie goście mogą spodziewać się 100% ZIMY - i to niezależnie od kapryśnej pogody!

Zimowy Narodowy - atrakcje

Zimowe atrakcje na płycie PGE Narodowego, takie jak lodowiska, górka lodowa czy curling, zachęcają do aktywnego spędzania czasu, ale Zimowy Narodowy jest czymś więcej. To trwające kilka miesięcy unikalne wydarzenie, które łączy ludzi o różnych zainteresowaniach i w różnym wieku, podczas którego nie tylko można zadbać o zdrowie i odporność uprawiając sporty zimowe, ale przede wszystkim przyjemnie spędzić czas z rodziną i znajomymi. 

Rodzice i dziadkowie odwiedzają Zimowy Narodowy z dziećmi, które podczas weekendowych Poranków Dla Dzieci na specjalnie wydzielonej części lodowiska, uczą się i doskonalą jazdę na łyżwach pod okiem instruktorów. Dorośli w tym czasie mogą relaksować się w kawiarni. 

Królowa Elżbieta II abdykuje? Podano datę >>

Wielbiciele łyżwiarstwa w każdym wieku mogą korzystać z lodowisk, a fani mocnych wrażeń z liczącej 12 metrów wysokości górki lodowej. Na kochających sportową rywalizację czekają tory do curlingu, na których swoich sił mogą spróbować zarówno doświadczeni gracze, jak i Ci początkujący. Wszystko pod okiem profesjonalnych instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych. 

Zimowy Narodowy to też miejsce dla fanów jazdy na rolkach, deskorolkach, longboardach – z myślą o nich na parkingu PGE Narodowego (poziom -4) otworzy się największy w Warszawie kryty skatepark.

Tych, którzy lubią imprezy i chcą w nietypowy sposób spędzić wieczór, w każdy weekend Zimowy Narodowy zaprasza na Disco Lodowisko, czyli połączenie imprezy z DJ-ami i prowadzącymi z 4FUN.TV (Kasia Maler, Kristina Kurcheva i Mateusz Jędraś sprawdzą czy macie poczucie rytmu nawet na ślizgawce!) i jazdy na łyżwach. 4FUN.TV zapewni najlepszą muzykę w piątki od 21:15 i soboty od 20:30.

Zimowy Narodowy to również propozycja dla dbających o linię! W poprzedniej edycji podczas aktywnego korzystania z atrakcji odwiedzający spalili łącznie 48 028 320 kalorii, czyli 106 729 pączków. Kolejne kalorie można spalać podczas 7. edycji Zimowego Narodowego od 30 listopada 2019 do 8 marca 2020 roku.

Czy Roxie Węgiel i Viki Gabor się przyjaźnią? Po tych słowach wszystko jest jasne >>

Zimowy Narodowy – cennik, bilety

Lodowisko: bilet normalny od 14 zł, bilet ulgowy od 11 zł

Górka lodowa: od 6 zł

Wejście na płytę: 5 zł

Curling: 28 zł - bilet normalny, 23 zł - bilet ulgowy

Skatepark Zimowy Narodowy: 8 zł

Pełen cennik (m.in. bilety rodzinne) znajdziecie TUTAJ >>

Zimowy Narodowy – godziny otwarcia 

Pełną rozpiskę godzin otwarcia Zimowego Narodowego znajdziecie TUTAJ >>


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Heeeeeej! Miło nam ogłosić, że w ten weekend już po raz piąty rok z rzędu pojawiliśmy się na #DiscoLodowisko na @zimowynarodowy ❄️⛸⛸ Będziemy tu w każdy weekend przez całą zimę - w piątki i soboty ?? Piątki to 4FUN.TV i największe hity, a w niedziele wbijamy na taflę z 4FUN DANCE, czyli będzie do czego wywijać piruety ??? Wpadajcie z rodzicami, dziećmi i znajomymi, mamy worek nagród i konkursy, zawsze będzie z Wami któryś z naszych prowadzących - @kat_malerova, @mateuszjedras i @kurcheva i oczywiście najwięcej muzyki! ?? #zimowynarodowy #pgenarodowy #warszawa #warsaw #lodowisko #weekend #piątek #sobota #tv #muzyka #muza #łyżwy #zima

Post udostępniony przez 4fun tv (@4fun.tv)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj