News

Ponad pół miliona osób wzięło udział w tegorocznym Zimowym Narodowym!

Ponad pół miliona osób wzięło udział w tegorocznym Zimowym Narodowym!

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Zakończyła się jubileuszowa edycja Zimowego Narodowego. W tym sezonie ze wszystkich atrakcji Zimowego Miasteczka skorzystało ponad 500 000 gości! Piąta edycja umocniła trend nie tylko na łyżwiarstwo, ale także na curling, który był hitem tego sezonu.

W tym roku Zimowy Narodowy zaprezentował zupełnie inny układ płyty. Trzy lodowiska, Górka Lodowa, dwa tory do curlingu i bumper cars cieszyły się zainteresowaniem dzieci i dorosłych.

Już od kilku lat hitem Zimowego Narodowego są zajęcia dla dzieci, czyli "Zimowa Szkółka Danonka" prowadzona przez szkołę łyżwiarską „Ice&Fun” Renaty Aleksander, podczas których najmłodsi stawiają pierwsze kroki na łyżwach i rozwijają swoje umiejętności.

W każdy piątek i sobotę młodzież i dorośli mogli bawić się na największej imprezie na łyżwach „Disco Lodowisko z 4FUN. TV”, gdzie przy muzyce granej przez DJ-ów można było wygrać atrakcyjne nagrody. Do zgarnięcia był m.in. przejazd po torze w luksusowym Lamborghini! Dodatkowo, w tym roku w każdą sobotę można było stać się prawdziwą gwiazdą telewizyjną w ramach akcji „Kręcimy z 4FUN.TV” i pojawić się na naszej antenie.

Po raz kolejny goście docenili atrakcje Zimowego Narodowego! Ponad pół miliona osób odwiedziło w tym sezonie Zimowe Miasteczko. Były to rodziny z dziećmi, starsi, młodsi, ale też uczniowie, którzy właśnie na lodowiskach Zimowego Narodowego mieli zorganizowane lekcje wf-u. Ponad 160 szkół z całej Polski skorzystało z naszej oferty. Przez cały sezon staraliśmy się zapewnić naszym gościom bogaty kalendarz aktywności, warsztatów i imprez, zarówno na płycie Zimowego Miasteczka, jak i na skateparku. Dzięki temu, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, o czym świadczy ta imponująca frekwencja – mówi Katarzyna Ziemska, organizator Zimowego Narodowego.

Wielkim hitem okazała się Stacja Grzewcza, w której można było odpocząć, napić się grzańca i poczuć się jak w alpejskim kurorcie.

Zimowy Narodowy to nie tylko lodowiska z licznymi atrakcjami, ale również kryty Skatepark, który znajdował się na parkingu podziemnym. Oprócz jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, bmx-ach czy longboardach, partnerzy skateparku przygotowali bogaty program atrakcji i warsztatów, z których korzystali dzieci i dorośli. To właśnie tutaj odbywały się zawody rangi ogólnopolskiej, m.in. trzeci finał „Nervous King of Skate”, zorganizowany przez sklep branżowy California Skateshop, finał sezonu 2016/2017 Mazowieckiej Ligi Bladecross i inauguracja sezonu 2017/2018.

Szósta edycja Zimowego Narodowego powróci już tej jesieni! Bądźcie tam z nami!

Zobacz też: Milena z Sieciemina zgarnęła najnowszego IPHONE’A! Zobacz jak wygrać!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj