News

Zmierzch: będzie kontynuacja serii! Stephenie Meyer potwierdza

Zmierzch: będzie kontynuacja serii! Stephenie Meyer potwierdza

Fot. YouTube.com/MovieStation

Będzie kontynuacja serii Zmierzch! Stephenie Meyer potwierdza, że napisze dalszą część historii ze świata wampirów.

Zmierzch: Jacob przeszedł metamorfozę! Tak dzisiaj wygląda Taylor Lautner >> 

W 2005 roku Stephenie Meyer napisała książkę Zmierzch o miłości wampira do nastolatki i podbiła serca czytelników na całym świecie. Rok później ukazała się kolejna część powieści o Belli i Edwardzie – Księżyc w Nowiu, a w 2007 roku pojawiła się trzecia publikacja – Zaćmienie. W 2008 roku do księgarń trafiła czwarta część sagi – Przed Świtem. W 2010 i w 2015 roku ukazały się jeszcze dwie książki z cyklu – Drugie Życie Bree Tanner oraz Życie i Śmierć: Zmierzch Opowiedziany na Nowo.

W 2020 roku premierę miała książka Midnight Sun. W Polsce powieść, która opowiada historię początków znajomości Belli i Edwarda z perspektywy wampira, nosi tytuł Słońce w Mroku.

W filmowych wersjach serii Zmierzch główne role Belli Swan oraz Edwarda Cullena otrzymali Kristen Stewart i Robert Pattinson.

Zmierzch: QUIZ dla fanów sagi! >>  

Zmierzch: Stephenie Meyer napisze jeszcze dwie książki

Stephenie Meyer zamierza napisać jeszcze dwie części popularnej serii o wampirach. Pisarka podjęła tę decyzję po sukcesie Midnight Sun, które już w pierwszym tygodniu tylko w Stanach Zjednoczonych sprzedało się w ponad milionie egzemplarzy.

Jakiś czas temu Stephenie Meyer zapowiedziała, że napisze kolejne książki o świecie wampirów, ale najpierw planuje wydanie innej historii.

Są jeszcze dwie książki, które napiszę na potrzeby tego świata. Mam zarys fabuły i napisany rozdział pierwszej z nich, więc na razie to czeka na swoją kolej. Teraz nie chcę tego robić - mam ochotę na coś nowego. Dla mnie najważniejsze jest bycie kreatywną, dlatego zamierzam napisać coś o zupełnie nowym świecie, z własnymi zasadami i nową mitologią. Mitologia to coś, co mnie bardzo interesuje – cytuje jej wypowiedź dla Yahoo Antyradio.

Czekacie na kontynuację Zmierzchu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.