News

Zuza Kołodziejczyk wzięła ślub! Modelka pokazała zdjęcie z ceremonii

Zuza Kołodziejczyk wzięła ślub! Modelka pokazała zdjęcie z ceremonii

fot. Instagram.com/zuzol

Zuzanna Kołodziejczyk wzięła ślub! Polska modelka pokazała zdjęcie z ceremonii. Kim jest jej mąż?

Andrzej Piaseczny mówi o swoim związku, partnerze i… ślubie >> 

Zuza Kołodziejczyk wzięła udział w programie dla modelek w 2013 roku i wygrała. Fani mogą obserwować ją na Instagramie, gdzie prowadzi profil @zuzol.

Właśnie w mediach społecznościowych 29-latka podzieliła się radosną wiadomością. W pierwszy weekend września 2022 roku Zuzanna Kołodziejczyk stanęła na ślubnym kobiercu.

Zuza Kołodziejczyk wyszła za mąż

Modelka udostępniła na swoim profilu ślubne zdjęcie z mężem. Zuza Kołodziejczyk od lat jest związana z muzykiem znanym jako Robbie Rabane.

Podobno prawdziwej miłości nie zaszkodzi nawet małżeństwo. Po 10 latach naszej znajomości, 8 latach bycia razem, 5 latach od pierwszych oświadczyn i kilku godzinach od drugich – w miniony weekend zalegalizowaliśmy nasz związek w obecności naszych najbliższych. Jesteśmy przeszczęśliwi. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa. Przesyłamy mnóstwo dobrej energii i ściskamy Was mocno! – napisała Zuzanna Kołodziejczyk.

Adriana Lima urodziła. Imię dziecka jest inspirowane kolorem >>

Robbie Rabane – kim jest mąż Zuzy Kołodziejczyk?

Jak możemy przeczytać na portalu Pudelek, Robbie Rabane to aspirujący muzyk i DJ, który ma na koncie występy w całym kraju. Rozpoznawalność zyskał też jako partyrocker Rubin Robi Raban.

Zuza Kołodziejczyk i Robbie Rabane raczej unikają blasku fleszy. Ostatni raz mieli zostać sfotografowani razem na jednym z eventów w październiku 2021 roku.

Najlepsze życzenia i gratulacje młodej parze złożyli m.in. Maffashion, Michał Piróg i Magda Bereda.

Przyłączamy się do gratulacji!

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.