Konkurs

Wygraj bilety na koncerty Dody w ramach Aquaria Tour!

Wygraj bilety na koncerty Dody w ramach Aquaria Tour!

4FUN.TV

Czas trwania:
16.09.2023 - 03.10.2023
(Zakończony)

Ledwo Doda ogłosiła trasę koncertową Aquaria Tour, a bilety już są wyprzedane. Oczywiście nie mogliśmy tego przegapić i przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. MAMY BILETY I NIE ZAWAHAMY SIĘ ICH ROZDAĆ! 

Doda - nowa trasa koncertowa 2023. Co wiadomo o Aquaria Tour? >>

Aquaria Tour to muzyczna kontynuacja show pod tytułem Doda. Dream Show emitowanego na antenie telewizji Polsat od 4 września w każdy poniedziałek o godzinie 20:05. Program to produkcja typu doku-reality polegająca na pokazaniu życia prywatnego artystki i kulisów występów Doroty Rabczewskiej oraz oczywiście jej przygotowań do nadchodzących koncertów. Program uwzględnia również opinie i uwagi fanów, co dodaje mu interaktywności i promuje zaangażowanie widzów.

Jak zawsze rozdajemy podwójne wejściówki, dlatego będziecie mogli ze sobą zabrać kogo tylko chcecie! 😊 Mamy dla Was wejściówki na jeden z koncertów odbywających się w Warszawie 7 i 8 października. Tego na który koncert wygrywacie bilety dowiecie się wraz z informacją o zwycięstwie w konkursie, więc bądźcie gotowi iść na koncert w obydwa dni. Niech to będzie niespodzianka! 😊 

Bilety na koncerty Dody w Aquaria Tour: jak wygrać?

Wystarczy, że wypełnicie poniższy formularz podając swój adres e-mail, imię oraz odpowiadając na pytanie konkursowe:

KOGO ZABIERZESZ ZE SOBĄ NA KONCERT DODY Z TRASY AQUARIA TOUR I DLACZEGO?

Nagradzamy najciekawsze, najfajniejsze, najdziwniejsze odpowiedzi - wykażcie się kreatywnością, macie na to całe 160 znaków 😊 No i koniecznie sprawdzajcie swoje skrzynki, w tym również folder spam, zaraz po zakończeniu konkursu, czyli 3 października 2023 roku.

KONKURS ZAKOŃCZONY
 

Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.