Reklama
placeholder
News

Doda - nowa trasa koncertowa 2023. Co wiadomo o Aquaria Tour?

Doda - nowa trasa koncertowa 2023. Co wiadomo o Aquaria Tour?

fot. instagram.com/dodaqueen/

Reklama
Reklama
placeholder

Dorota Rabczewska ogłosiła na swoim instagramowym profilu, że jesienią wyruszy w trasę koncertową. To nie koniec niespodzianek dla fanów.

Doda - ostatnie występy piosenkarki 

Doda wystąpiła niedawno na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w dniach 9-11 czerwca 2023 roku. Mimo że kilka dni przed wydarzeniem piosenkarka zwierzała się fanom z nieprzyjemnej atmosfery, jaką miał wprowadzić reżyser - Mikołaj Dobrowolski - to jej występ ostatecznie doszedł do skutku. Artystka wystąpiła na scenie w srebrnym stroju z rozpostartymi skrzydłami i wykonała piosenkę Pewnie już wiesz przy akompaniamencie pianina. Wielu artystów, w tym Viki Gabor, oceniło w wywiadach jej wystąpienie jako fenomenalne zjawisko.

Doda - wiek, wzrost, waga, życie prywatne, koncerty, piosenki, Dream Show >>

Dorota Rabczewska była również gościem Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie. Piosenkarka zrobiła wielkie show śpiewając utwór Szansa, podczas którego zasiadła na motocyklu zakończonym iskrzącymi się rurkami i złożonym z... tancerzy. Za to piosenkę Melodia ta zaśpiewała unosząc się nad sceną na srebrnym "księżycu".

Doda - koncerty 2023, trasa Aquaria Tour

Pierwszym ważnym projektem jest nowe reality show o tytule Doda. Dream Show. Program polega  na pokazaniu życia prywatnego i kulisów występów Doroty Rabczewskiej.

 Artystka oznajmiła również, że projekt będzie miał swoją muzyczną kontynuację. Pierwszy raz od trzech lat Doda powraca do koncertowania. Na razie piosenkarka potwierdziła 10 koncertów. Występy planowane są na jesień i będą udostępnione dla widzów również podczas trwania Dream Show. Powrót na trasę Dorota skomentowała następująco: "na nowo z udręki stało się moją miłością". 

Dariusz Pachut – kim jest i czym się zajmuje? Wiek, Instagram, praca >>

Doda - Aquaria Tour, miasta, daty

Trasa koncertowa Aquaria Tour rozpocznie 7 października 2023 roku w Warszawie na terenie Kompleksu Studyjnego  Hala 2400 przy Łubinowej 4 A. Wszystkie koncerty odbędą się w tym samym miejscu w następujących terminach:

  • 7.10.2023 (godzina 18:30)
  • 8.10.2023 (godzina 18:30)
  • 12.10.2023 (godzina 18:30)
  • 14.10.2023 (godzina 18:30)
  • 15.10.2023 (godzina 18:30)

Doda - Aquaria Tour, bilety

Bilety na Aquaria Tour kosztują od 129 złotych do 249 złotych. Dostępne są trzy rodzaje biletów:

  • Bilet standard (uprawniający do wstępu na imprezę - wejście na teren imprezy wejściem od ul. UTRATA)
  • Bilet VIP (uprawniający do wstępu na imprezę, pamiątkowego identyfikatora oraz pamiątkowej koszulki)
  • Bilet SVIP (uprawniający do wstępu na imprezę, meet&greet z Dodą, płyty CD, pamiątkowego identyfikatora oraz pamiątkowej koszulki)

Stronę z biletami znajdziecie TUTAJ

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama