Konkurs

Wygraj bilety na backstage Festiwalu Zdobywcy Fryderyków!

Wygraj bilety na backstage Festiwalu Zdobywcy Fryderyków!

4FUN.TV

Czas trwania:
24.06.2022 - 30.06.2022
(Zakończony)

Zgarnij podwójną wejściówkę na backstage podczas prób i koncertu! AGNIESZKA CHYLIŃSKA, NOSOWSKA, MROZU, RALPH KAMINSKI, VITO BAMBINO, MERY SPOLSKY, TYMEK, MALIK MONTANA, SMOLASTY – tych artystów nie trzeba nikomu przedstawiać, a to właśnie oni wystąpią na Festiwalu Zdobywcy Fryderyków w Szczecinku.

Festiwal „Zdobywcy Fryderyków” 2022 – informacje >>

Festiwal Zdobywcy Fryderyków to nowa i jedyna w swoim rodzaju impreza na mapie wydarzeń muzycznych w Polsce. To przestrzeń dla wyjątkowych, różnorodnych artystów, docenionych i nagrodzonych przez samą branżę muzyczną. Festiwal odbędzie się w malowniczym Szczecinku, na styku trzech województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i pomorskiego, w dniach 2-3 lipca 2022 roku.

Parada Wolności w Łodzi - kiedy i gdzie nowa edycja legendarnej imprezy techno? >> 

Mamy dla Was konkurs, dzięki któremu i Wy możecie wziąć w nim udział i to w naprawdę wyjątkowy sposób. W konkursie do zgarnięcia sa podwójne wejściówki na festiwal, a nagrodą główną dla najbardziej kreatywnych jest pakiet backstage przygotowany specjalnie dla widzów 4FUN.TV! 

Z tym pakietem będziecie mieli dostęp do backstage'u, gdzie jest wielka szansa na spotkanie gwiazd, możliwośc zrobienia sobie z nimi zdjęcia, a nawet na krótką rozmowę. Będziecie mogli od podszewki zobaczyć jak to wszystko wygląda "w realu"! 

Festiwal Zdobywcy Fryderyków - zgarnij wejściówki i wejście na backstage

Pytanie konkursowe jest banalnie proste, a nagrodzimy najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi! Każdorazowo zgarniacie podwójne zaproszenie.

Którego artystę najbardziej chcesz zobaczyć na Festiwalu Zdobywcy Fryderyków i dlaczego?

Konkurs trwa do 30 czerwca do godziny 17:00.

Powodzenia!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.