Konkurs

Bebe Rexha odpowie na Wasze pytania osobiście! O co chcecie ją zapytać?

Bebe Rexha odpowie na Wasze pytania osobiście! O co chcecie ją zapytać?

materiały organizatora

Czas trwania:
22.02.2019 - 25.02.2019
(Zakończony)

Już teraz możecie wziąć udział w konkursie i zapytać o coś samą Bebe Rexhę! 

Wokalistka, która znacie z hitów Me, Myself and I (z G-Eazym) czy Say My Name (z Davidem Guettą i J Balvinem), odpowie na Wasze pytania! Możecie również wygrać debiutancki krążek artystki - Expectations.

Jak wygrać?

Napisz pytanie pod postem Facebooku lub Instagramie.

Najfajniejsze pytania nagrodzimy płytami Expectations i to na te pytania odpowie artystka na naszym insta stories @4fun.tv.

Nagroda jest więc jedyna i niepowtarzalna!

Na Wasze pytania czekamy do 25 stycznia 2019 do godziny 15.00 :) Nie zastanawiajcie się za długo - pytajcie, o co chcecie i pamiętajcie - nie ma głupich pytań! A tymczasem zobaczcie najnowszy klip Bebe!

Bebe Rexha - nowy klip Last Hurrah

"Last Hurrah" to zapowiedź drugiego albumu Bebe Rexhy. Następca złotego w USA albumu "Expectations" z 2018 roku z megahitem "Meant To Be" (featuring Florida Georgia Line). Ten singiel zdobył poczwórną platynę w USA, zajmował pierwsze miejsce 50 tygodni z rzędu na liście Billboard Hot Country Songs i zdobył ponad 1 mld streamów. Dodatkowo "Meant To Be" był nominowany do Grammy w kategorii "Best Country Duo/Group".
 
Do tej pory w trwającej ponad osiem lat karierze, Bebe Rexha sprzedała ponad 12 mln singli, a wszystkich jej piosenek posłuchano w streamingu ponad 6 mld razy! Billboard napisał o niej, że jest jedną z najbardziej śmiałych współczesnych artystek. Warto przypomnieć, że Amerykanka była nominowana do tegorocznych Grammy w kategorii "Best New Artist".

 

 

 

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj