Konkurs

Zrób zdjęcie i zgarnij PREZENT MARZEŃ na święta!

Zrób zdjęcie i zgarnij PREZENT MARZEŃ na święta!

4FUN.TV

Czas trwania:
04.12.2023 - 22.12.2023
(Zakończony)

Święta coraz bliżej, a jak święta to prezenty! Niestety nie wszystkie podarunki bywają trafione... Pamiętacie swój najgorszy prezent? Założymy się, że tak.

Wspólnie z Prezentmarzeń.com przygotowaliśmy dla Was konkurs, a do zgarnięcia są super boxy pełne mega prezentów! Jeśli nie chcecie wręczyć komuś nietrafionego podarunku, nie wiecie co przyszły obdarowany chciałby dostać albo sami kiedyś dostaliście coś zupełnie nie w Waszym guście – 4FUN.TV pędzi na ratunek. Nagrody rozdajemy codziennie - każdy znajdzie coś dla siebie, a jest w czym wybierać!
 Wygraj Prezent Marzeń - jakie nagrody można zgarnąć?

  • Box ZAJAWKA to zbiór atrakcji z różnych dziedzin. Lubisz spędzać czas aktywnie, interesujesz się motoryzacją, a może chcesz rozwinąć swoje zdolności w wybranej dziedzinie sportu lub sztuki kulinarnej? W boxie ZAJAWKA, oprócz warsztatów i kursów, znajdziesz też ciekawe sposoby na relaks i odpoczynek. Wybierz jedną z atrakcji dostępnych w pakiecie i złap zajawkę na nowe doświadczenie.
  • Box CZAS WE DWOJE to pakiet emocjonujących atrakcji i przeżyć, które zrealizujesz wspólnie z bliską osobą. Znajdziesz w nim propozycje z różnych dziedzin, które pozwolą Wam spędzić niezapomniany czas we dwoje. Romantyczna kolacja, lekcja tańca, wieczór w teatrze, a może wspinaczka lub paintball? Wybierzcie jedną atrakcję, która najlepiej odpowiada Waszym potrzebom i wspólnie przeżyjcie niezapomnianą przygodę.
  • Box KOBIECE PASJE to moc emocjonujących przeżyć stworzony dla kobiet. Znajdziesz w nim szeroki wachlarz atrakcji z różnych dziedzin, w tym m.in. relaksujące masaże, degustację win czy pełen adrenaliny dream jump. Dzięki bogatej różnorodności oferty, box stwarza nieograniczone możliwości spełniania marzeń. Wybierz jedną z atrakcji dostępnych w pakiecie i realizuj swoje kobiece pasje.
  • Box MĘSKI ŚWIAT to zestaw starannie wyselekcjonowanych atrakcji, wśród których każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Pakiet kryje w sobie szeroki wachlarz aktywności z różnych dziedzin. Do Ciebie należy decyzja, którą z nich zrealizujesz. Ekstremalne strzelanie, jazda za kierownicą sportowego samochodu, a może lot szybowcem? Wybierz jedną z atrakcji i odkryj męski świat niezapomnianych emocji.
  • Box POCZUJ ADRENALINĘ to pakiet atrakcji, stworzony z myślą o miłośnikach sportów ekstremalnych. Znajdziesz w nim atrakcje realizowane zarówno na ziemi, w wodzie, jak i w powietrzu, dzięki czemu z łatwością wybierzesz coś dla siebie. Skok ze spadochronem, lot balonem czy jazdy samochodami to tylko przykłady atrakcji w pakiecie. Wybierz jedną z nich i poczuj adrenalinę, jakiej nie zaznasz nigdzie indziej.
  • Box RYK SILNIKA to wyselekcjonowany pakiet gratek motoryzacyjnych pełnych niezapomnianych emocji. Od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz! Sportowa jazda po torze wyścigowym czy wymagająca przejażdżka samochodem terenowym? Wybierz jedną jazdę spośród dostępnych w pakiecie i przeżyj prawdziwą motoryzacyjną przygodę, w której ryk silnika jest niczym najpiękniejsza melodia.
  • Box WSPÓLNE CHWILE to starannie wybrany pakiet przeżyć, które możesz dzielić z bliską osobą. Box zawiera zestaw atrakcji, spośród których każda para znajdzie coś dla siebie. Romantyczna kolacja, wspólny masaż, a może skok na bungee lub strzelanie na strzelnicy? To tylko kilka z opcji, jakie kryją się w pudełku. Wybierzcie jedną atrakcję spośród dostępnych w pakiecie i spędźcie niezapomniane wspólne chwile.

Jak wygrać Prezent Marzeń?

W formularzu zgłoszeniowym wyślijcie nam zdjęcie najgorszego świątecznego prezentu jaki Waszym zdaniem można dostać lub podarować. Najciekawsze nagrodzimy super boxami z oferty prezentmarzeń.com, żeby w tym roku Wasz prezent był lepszy iż kiedykolwiek! Nie zapomnijcie zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyć, który box chcielibyście wygrać. 

Sprawdzajcie swoją skrzynkę mailową (również SPAM), bo codziennie ktoś wygrywa! Powodzenia i czekamy na zdjęcia ;-).

Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.