Konkurs

Wygraj świąteczny Prezent Marzeń!

Wygraj świąteczny Prezent Marzeń!
Czas trwania:
04.12.2020 - 23.12.2020
(Zakończony)

Czy wiecie, że najczęściej kupowanymi prezentami świątecznymi w Polsce są ubrania? Zaraz po nich są słodycze - i tu musimy Was zaskoczyć. Okazuje się, że słodycze są na szczycie listy najbardziej nietrafionych prezentów świątecznych! Jeśli chcecie mieć pewność, że w tym roku nie popełnicie prezentowego faux pas to pędzimy z pomocą. 

Jak wygrać Prezent Marzeń?

Jeżeli w ubiegłym roku Wasz prezent dla kogoś bliskiego był - delikatnie mówiąc - niezbyt trafiony i nie chcecie tego powtórzyć – nie ma na co czekać!

Napiszcie do nas wiadomość w messengerze i tam za pomocą FunBota wyślijcie nam zdjęcie najgorszego prezentu jaki w życiu widzieliście! Najśmieszniejsze i najbardziej intrygujące zdjęcia nagrodzimy!

Do wygrania m.in. skok na bungee, lot motoparalotnią, masaż i inne niesamowite prezenty od sponsora konkursu Prezent Marzeń - to Wy wybieracie, który prezent chcecie wygrać dla siebie albo bliskiej osoby.

Powodzenia i czekamy na zdjęcia! ;)

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.