Konkurs

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM i wesprzyj dzieci głuche i niedosłyszące!

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM i wesprzyj dzieci głuche i niedosłyszące!

Materiały własne

Czas trwania:
17.04.2021 - 25.04.2021
(Zakończony)

Każdy może zostać superbohaterem! Niech Twoje dziecko zamiga "KOCHAM MUZYKĘ” w Polskim Języku Migowym, a wesprze w ten sposób głuche i niedosłyszące dzieci. Jak to działa i o co chodzi?

To proste! Wystarczy, że nagrasz film, w którym Twoje dziecko zamiga te znaki:
a)   MUZYKA
b)   JA
c)   KOCHAM
i przedstawi się na koniec :-).

Filmy przesyłajcie nam za pośrednictwem formularza, który znajduje się na dole tej strony.

Oto instrukcja co należy zrobić:

 

Ze wszystkich poprawnych filmów stworzymy teledysk, który wyemitujemy na antenie 4FUN KIDS. Zróbcie coś super dla dzieciaków - migamy razem! :-)

W teledysku znajdą się wszyscy, których zgłoszenie zostało poprawnie przesłane. Co ważne, Wasze zgłoszenia powinny nie przekraczać 15 sekund, być zgodne z regulaminem, być plikiem wideo (np. mp4) i nie przekraczać wagi 70 MB.

W 4FUN KIDS dzieci są najważniejsze, dlatego w specjalnie stworzonych pasmach staramy się dotrzeć z pozytywną i bezpieczną energią to wszystkich! Oglądajcie najfajniejsze klipy w przekładzie na język migowy - MIGOTKI W 4FUN KIDS emitujemy codziennie o 5:00, a dodatkowo w poniedziałki o 10:00, we wtorki o 19:00, w czwartki o 9:00 i soboty o 14:00.

W programie JESTEM GWIAZDĄ 4FUN KIDS wyświetlimy wszystkie zdjęcia Waszych maluchów, które nadeślecie, a najlepsze foty mają szansę na nagrody! To pasmo możecie oglądać codziennie o 11:00, a w weekendy o 9:00 Możecie też wysyłać nam, a później oglądać dzieła sztuki Waszych pociech w paśmie RYSUJEMY Z 4FUN KIDS codziennie o 15:00.

#JaKochamMuzykę - dołącz do akcji i zamigaj z nami dla dzieci głuchych i niedosłyszących! >>

Przekaż 1% podatku – Fundacja ECHO (KRS: 0000174905)

Nie wiesz jeszcze na co przekazać 1% swojego podatku? Przekaż 1% podatku na zajęcia muzyczne dla głuchych i niedosłyszących dzieci – taka pomoc nic Cie nie kosztuje, a może zrobić wiele dobrego!


Jak zamigać "KOCHAM MUZYKĘ"? - instrukcja krok po kroku

 

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.