Reklama
placeholder
News

13-latek dostał staż w Louis Vuitton dzięki swoim szkicom. Wspierała go mama

13-latek dostał staż w Louis Vuitton dzięki swoim szkicom. Wspierała go mama

fot. pixabay.com fot. Twitter/Odessa/

Reklama
Reklama
placeholder

Pewien utalentowany 13-latek zdobył staż w Louis Vuitton. Wszystko za sprawą jego rysunków, które pojawiły się w sieci. Milan stał się najmłodszym stażystą firmy w historii.

Kampania Calvina Kleina z FKA twigs zakazana w Wielkiej Brytanii. Dlaczego? >>

Nastolatek dostał staż w Louis Vuitton. Skomentował swój sukces

W listopadzie 2023 roku mama 13-letniego Milana opublikowała szkice syna w poście na Twitterze. W treści zaznaczyła, że pilnie poszukuje stażu dla dziecka, które jest pasjonatem Louis Vuitton i z zachwytem opowiada o kolekcjach oraz wystawach słynnej marki. Odessa dołączyła również kilka zdjęć szkiców 13-latka przedstawiających ubrania i obuwie sygnowane znakiem domu mody LV. Post cieszył się ogromnym zainteresowaniem - wyświetliło go do tej pory ponad 270 tysięcy użytkowników. Zauważyła go również paryska dziennikarka, Marie Gentric, która zaangażowała się w pomoc i promowanie rysunków Milana. Chłopiec wystąpił nawet w telewizji.

Jak podaje Daily Mail, 13-latek został w końcu zauważony także przez przedstawicieli Louis Vuitton i spełnił swoje marzenie. Dzięki wsparciu m.in. mamy spędził tydzień na obserwacyjnym stażu w domu mody. 

Naprawdę czułem się tam jak w mojej społeczności. To jest magia. Dla mnie to początek życia.

- przekazał Milan. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama