News

2Cellos - energia, która porywa! Zobacz relację z koncertu!

2Cellos - energia, która porywa! Zobacz relację z koncertu!

fot. Jakub Janecki

Wiolonczeliści z 2Cellos rozkochali w sobie miliony ludzi z całego świata. W poniedziałkowy wieczór po raz pierwszy zrobili to z polską publicznością! Zapełniony do ostatniego miejsca Torwar przez półtorej godziny wybrzmiewał hitami z każdego gatunku muzycznego. Muzycy 2Cellos, czyli Luka i Stjepan, musieli bisować aż 3 razy!

Pierwszy raz na polskiej scenie Stjepan Hauser i Luka Sulic wystąpili u boku Eltona Johna 5 lat temu w Łodzi, jeszcze jako mało znany duet wiolonczelistów. Od tamtej pory zrobili oszałamiającą karierę, a areny na których występują, gromadzą komplety publiczności. Nie inaczej było także teraz, w warszawskim Torwarze.

To był niezwykle przebojowy koncert. Na początku wybrzmiały największe hity z filmów, takich jak „Rydwany Ognia”, „Gladiator”, „Śniadanie u Tiffaniego”, „Love Story” oraz „Gra o tron”. Polska publiczność od pierwszych taktów pokochała muzyków i nie żałowała oklasków. Po nieco nostalgicznych tematach filmowych przyszedł czas na istne szaleństwo jak np. „Smooth Criminal” - numer wypromowany przez Michaela Jacksona. Z minuty na minutę gorące przeboje powodowały wśród publiczności coraz większą euforię. AC/DC, Rolling Stones, Iron Maiden, Nirava – hity tych legendarnych zespołów niosły się po całym obiekcie.

Po cięższych numerach, na bis wybrzmiały m.in. hit lata, czyli "Despacito", i przebój Aviciiego "Wake Me Up". Na pożegnanie muzycy zagrali przebój U2  "With Or Without You",  a publika zadbała o wyjątkowy nastrój włączając światełka w swoich telefonach.

Tyle koncertów już zorganizowaliśmy w historii Prestige MJM i wydawałoby się, że niczego nowego wymyślić się nie da. A tymczasem przychodzi koncert 2Cellos i nagle okazuje się, że to zupełnie inna rzeczywistość muzyczna, bo najpierw przepięknie romantyczna, by następnie - gdy wiolonczeliści ruszyli do ataku – zamienić się we wspaniałą zabawę, jak na prawdziwym koncercie rockowym. To było coś zupełnie innego i niesamowitego. Można powiedzieć, że momentami nawet z innej planety. Takie koncerty chce się oglądać, takie koncerty też chce się organizować – powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która była organizatorem koncertu 2Cellos.

Oby jak najwięcej takich wydarzeń w naszym kraju!

Zobacz też: 4 taneczne przeboje, które rządzą na listach przebojów!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj