News

365 dni: Ten dzień: suknia ślubna Laury hitem sieci. Gdzie można ją kupić?

365 dni: Ten dzień: suknia ślubna Laury hitem sieci. Gdzie można ją kupić?

fot. YouTube.com/Netflix Polska/materiały prasowe/Netflix

Na początku filmu 365 dni: Ten dzień, Laura i Massimo biorą ślub. Suknia głównej bohaterki zrobiła wrażenie i mówi się, że może być najbardziej pożądaną kreacją wśród panien młodych.

Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone są parą? O co chodzi w tej znajomości? >> 

365 dni: Ten dzień – suknia ślubna Laury

Laura z 365 dni (w tej roli Anna-Maria Sieklucka) miała na sobie bogato zdobioną suknię ślubną o kroju „rybki”, na ramiączkach, z głębokim dekoltem i długim trenem. Stylizację żony filmowego Massimo (Michele Morrone) dopełniał długi welon.

Zjawiskowa!

Przepiękna suknia! 

Gdzie mogę taką kupić? - to niektóre z komentarzy, jakie można znaleźć w internecie na temat sukni ślubnej Laury z 365 dni. 

365 dni: Ten dzień - piosenki i soundtrack z filmu >> 

Suknia ślubna z 365 dni 2 została zaprojektowana przez Patrycję Kujawę. Jeśli więc chciałybyście mieć kreację jak Laura, skontaktujcie się z projektantką i wybierzcie do jej atelier.

Co ciekawe, w internecie można znaleźć ofertę sprzedaży sukni „Laura”, której projekt miał powstać na potrzeby ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej. Jej cena to 7 tysięcy złotych.

Projekty Patrycji Kujawy nosiło wiele gwiazd, m.in. Blanka Lipińska, Doda, Honorata Skarbek czy Marina Łuczenko-Szczęsna. Suknię od Patrycji Kujawy miała w dniu swojego ślubu córka Adama Małysza – Karolina.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.