Reklama
placeholder
News

Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone są parą? O co chodzi w tej znajomości?

Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone są parą? O co chodzi w tej znajomości?

fot. materiały prasowe/Netflix/Karolina Grabowska

Reklama
Reklama
placeholder

Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone są parą? O tym, że może być między nimi coś więcej też poza planem 365 Dni, mówi się od momentu premiery ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej. Co łączy filmowych Massimo i Laurę?

365 dni: Ten dzień - czy warto obejrzeć? Recenzje i opinie o drugiej części erotyku >> 

365 Dni: Anna Maria-Sieklucka i Michele Morrone są razem?

W programie Kuby Wojewódzkiego odtwórczyni roli Laury przyznała, że Michele Morrone podoba jej się jako mężczyzna.

Tuż przed tym, jak film 365 Dni: Ten Dzień trafił na platformę Netflix w sieci znalazły się zdjęcia ze spaceru Michelea Morrone’a i Anny-Marii Siekluckiej po Mediolanie. Trzymali się za ręce i widać było, że doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Anna-Maria Sieklucka skomentowała ujęcia paparazzi i plotki o romansie w rozmowie z portalem Plotek.

Żyjemy w takim świecie, gdzie bardzo lubimy dodawać sobie otoczkę i ideologię do sytuacji wyssanych z palca. Myślę, że przyjaciele, jeśli bardzo dobrze się przy sobie czują, to jest to normalny gest – mówiła aktorka.

365 dni: Ten dzień: Karolina Pisarek o scenach z Simone Susinną. Co na to narzeczony? >> 

Czy gwiazdy 365 Dni łączy głębsze uczucie? Redakcja portalu Pudelek poprosiła trenera mowy ciała o przeanalizowanie zdjęć Anny-Marii Siekluckiej i Michelea Morrone’a z Mediolanu. Ekspert uznał, że między Sieklucką a Morrone nie ma „prawdziwej chemii”.

Choć nie są parą, to czują się ze sobą całkiem dobrze. (…) Są przykładem typowej sesji promocyjnej, typu „wspólny spacer aktorów, którzy są na tapecie ze względu na premierę filmu”. Ujęcia podobne jak u innych aktorów, którzy pracują poza planem na promocję i przyciągniecie uwagi do filmu. Zdjęcia pokazują dwójkę ludzi, którzy mają świadomość, że w każdej chwili mogą być sfilmowani lub sfotografowani – powiedział Maurycy Seweryn.

Blanka Lipińska odpowiada na krytykę jej makijażu z premiery 365 dni: Ten dzień >> 

Czy ktoś, kto ma romans, zakochuje się, jest na początku miłosnej przygody, chce być widziany przez wszystkich? Rzadko. Najczęściej wtedy, kiedy w szale zatracenia, nie zważa na zdanie innych i na fotoreporterów. Taki człowiek zachowuje się jednak inaczej. Tym bardziej Włoch. Sygnalizuje to mową ciała, ale ekspresyjnie. Widać to w drobnych ruchach, gestach, w mimice, w spojrzeniach. Tego nie ma u tej pary. (...) – dodał specjalista od mowy ciała.

Maurycy Seweryn ocenił, że gesty między Anną-Marią Sieklucką a jej filmowym partnerem świadczą o tym, że nie ma między nimi prawdziwej namiętności. Michele Morrone ma być wobec Anny-Marii Siekluckiej tylko „przyjacielsko opiekuńczy”.

Michele Morrone SAM zrobił sobie tatuaż. To… inicjały Anny-Marii Siekluckiej >>  

Mimo wszystko, plotki o romansie wydają się podsycać sami zainteresowani. Niedawno Michele Morrone pokazał na Instagramie nowy tatuaż, którym są pierwsze litery imiona i nazwiska Anny-Marii Siekluckiej.

Co myślicie o tej relacji?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama