News

Film 365 dni ma dwie wersje?! Fani znaleźli różnicę

Film 365 dni ma dwie wersje?! Fani znaleźli różnicę

fot. youtube.com/Kino Helios Polska

Film 365 dni ma dwie wersje? Takiej różnicy dopatrzyli się fani ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej. 

O czym jest film 365 Dni?

„365 Dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go – czytamy w opisie drugiego zwiastuna filmu.

Quebonafide zaskoczył nowym wyglądem! Co zrobił z tatuażami? >>

365 dni – dwie wersje?

Film 365 dni niedawno wszedł na ekrany kin. Ekranizacja książki Blanki Lipińskiej jest szeroko komentowana, ale fani są zadowoleni. 

Czy warto obejrzeć 365 dni? Sprawdzamy opinie >> 

W sieci pojawiły się głosy, że film Lipińskiej ma dwie wersje. Jedna trwa 116 minut, druga 146 minut. Fani nie mogli zrozumieć skąd jest różnica aż 30 minut i zaczęli się zastanawiać czy nie są to pokazy z związanymi z filmem atrakcjami albo ze dodatkowymi scenami po napisach.  

Okazało się, że różnica wynika z tego, że niektóre kina pokazują film 365 dni w ramach specjalnych projekcji dla pań. Wtedy przez 30 minut, które poprzedzają seans, organizowane są konkursy specjalnie dla widzek i pokazy np. kosmetyczne. 

Rozwiewamy Wasze wątpliwości i uspokajamy wszystkie fanki - film nie ma drugiej wersji i nie ma scen po napisach. ;)

Obejrzelibyście dłuższą wersję 365 dni? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

365 Days. FOREVER .

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.