Reklama
placeholder
News

365 Dni: to on gra Nacho w 2. części! Kim jest Simone Susinna?

365 Dni: to on gra Nacho w 2. części! Kim jest Simone Susinna?

Fot. Instagram.com/susinnasimone

Reklama
Reklama
placeholder

To on gra Nacho w drugiej części filmu 365 Dni! Kim jest Simone Susinna, który występuje w ekranizacji książki Ten Dzień?

365 Dni 2 – data premiery filmu już znana [ZWIASTUN] >> 

365 Dni – film. Premiera 2. części

Za reżyserię kontynuacji filmu 365 Dni ponownie odpowiadają Barbara Białowąs i Tomasz Mandes, a scenariusze nowych filmów – zarówno 2. jak i 3. części – stworzyli Mojca Tirs, Blanka Lipińska i Tomasz Mandes.

Druga część filmu 365 Dni, czyli Ten dzień, pojawi się na Netflixie 27 kwietnia 2022 roku.

W obsadzie produkcji na podstawie książek Blanki Lipińskiej nie zabraknie aktorów doskonale znanych z poprzedniej części. Wystąpią m.in. oczywiście Anna-Maria Sieklucka (Laura) i Michele Morrone (Massimo).

Do obsady dołączył ponadto Simone Susinna, który w ekranizacji powieści Ten Dzień wciela się w rolę Nacho – surfera i porywacza z Wysp Kanaryjskich.

Blanka Lipińska o związku z Baronem. Jakie wnioski wyciągnęła z relacji? >>

Simone Susinna – kim jest?

Simone Susinna urodził się 14 listopada 1993 roku we Włoszech, co oznacza, że w 2022 roku będzie miał 29 lat. Na co dzień Simone Susinna zajmuje się modelingiem. Nie jest profesjonalnym aktorem, dlatego praca na planie filmowym jest być dla niego ogromnym wyzwaniem. Popularność przyniósł mu także udział w programie The Island Of The Famous, w którym uczestnicy trafiają na bezludną wyspę. 

Znajdziecie go na Instagramie @susinnasimone.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama