News

365 Dni: to on zagra Nacho w 2. części! Kim jest Simone Susinna?

365 Dni: to on zagra Nacho w 2. części! Kim jest Simone Susinna?

Fot. Instagram.com/susinnasimone

To on zagra Nacho w drugiej części filmu 365 Dni! Kim jest Simone Susinna, którego zobaczymy w ekranizacji książki Ten Dzień?

365 DNI: Blanka Lipińska zagra w kolejnej części filmu?! >> 

365 Dni – film. Kiedy premiera 2. części?

Na tę wiadomość czekali fani filmu 365 Dni na całym świecie! Ekipa produkcji wróciła na plan i zajmie się ekranizacją nie tylko drugiej części serii (Ten Dzień), lecz także trzeciej (Kolejne 365 Dni).

W internecie możemy znaleźć informacje, że kontynuacje 365 Dni ponownie wyreżyserują Barbara Białowąs i Tomasz Mandes, a za scenariusze nowych filmów odpowiadają Mojca Tirs, Blanka Lipińska i Tomasz Mandes.

Premiera drugiej części filmu 365 Dni zapowiadana jest na 2022 rok.

W obsadzie produkcji na podstawie książek Blanki Lipińskiej nie zabraknie aktorów doskonale znanych z poprzedniej części. Wystąpią m.in. oczywiście Anna-Maria Sieklucka (Laura) i Michele Morrone (Massimo).

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że do obsady dołączył Simone Susinna, który w ekranizacji powieści Ten Dzień wcieli się w rolę Nacho – surfera i porywacza z Wysp Kanaryjskich.

Złote Maliny 2021 - polskie 365 dni wyróżnione nagrodą >> 

Simone Susinna – kim jest?

Niestety, w sieci nie ma zbyt wielu informacji na temat Simone Susinna. Prawdopodobnie pochodzi z Włoch. Wiadomo, że mężczyzna na co dzień jest modelem, a nie aktorem. Praca na planie filmowym ma być dla niego ogromnym wyzwaniem. 

Znajdziecie go na Instagramie @susinnasimone.

Czekacie na premierę 2. części 365 Dni?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.