News

365 Dni jednym z najpopularniejszych filmów na świecie w rankingu Netflixa!

365 Dni jednym z najpopularniejszych filmów na świecie w rankingu Netflixa!

Fot. YouTube.com/Kino Helios Polska

365 Dni jednym z najpopularniejszych filmów na świecie w rankingu Netflixa! Blanka Lipińska podziękowała widzom na Instagramie.

365 dni SPLAGIATOWANE? Blanka Lipińska zareagowała >> 

7 lutego 2020 roku do kin wszedł film na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej 365 Dni. Ekranizacja erotycznej powieści, w której główne role grali Michele Morrone (Massimo) oraz Anna Maria Sieklucka (Laura) okazał się hitem. Zaledwie kilka tygodni od premiery bilet do kina kupiło ponad 1,5 miliona osób!

Od 1 kwietnia 365 Dni można obejrzeć na platformie Netflix. Tam też produkcja Blanki Lipińskiej odniosła ogromny sukces. Film jest jednym z najchętniej oglądanych w Polsce, do tej pory plasuje się w rankingu Top 10.

Netflix: 365 Dni jednym z najchętniej oglądanych filmów na świecie

Od 7 czerwca 2020 roku 365 Dni jest dostępny dla użytkowników Netflixa z całego świata. Blanka Lipińska ma powody do dumy, bo ekranizacja jej powieści okazała się przebojem również poza granicami naszego kraju.

Na Instagramie Lipińska opublikowała screeny, z których możemy dowiedzieć się, że 365 Dni zajęło 1. miejsce w rankingu Top 10 filmów na Netflixie w: Portugalii, na Mauritiusie, Filipinach, w Turcji, Grecji, na Litwie, w Rumunii i Emiratach Arabskich.

Z kolei na drugim miejscu 365 Dni uplasowało się w: Belgii, USA, na Węgrzech, Islandii, w Danii, Niemczech, Austrii, Kanadzie, Holandii, Arabii Saudyjskiej, Czechach, RPA, Maroko, Izraelu i Szwecji.

Podium Top 10 filmów na Netflixie 365 Dni zamyka w Indiach, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Słowacji.

365 DNI – już powstaje 2. część! Kiedy i o czym film Ten Dzień? >> 

365 Dni: Blanka Lipińska dziękuje widzom

Blanka Lipińska podziękowała na Instagramie widzom, którzy obejrzeli film 365 Dni.

(…) Jestem bardzo wdzięczna. Jestem po prostu dziewczyną z Polski. Mam marzenia, mam pomysły (…). I mam wielu wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi spełnić marzenia. Więc dziękuję Wam, widzom z całego świata, którzy obejrzeli ten film legalnie. Dziękuję za wsparcie. Gwarantuję Wam, że drugi film będzie jeszcze lepszy powiedziała Blanka Lipińska.

Na InstaStory autorki 365 Dni pojawiły się też pisemne podziękowania.

Gratulujemy! :-) 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj