News

365 DNI – powstanie serial na podstawie książki Blanki Lipińskiej!

365 DNI – powstanie serial na podstawie książki Blanki Lipińskiej!

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Film 365 Dni już niedługo trafi do kin. Okazuje się, że powstanie również serial na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Co już o nim wiemy?

Polskie 50 Twarzy Greya: znamy obsadę! Kto zagra Anę i Christiana? >> 

365 Dni – premiera filmu, obsada

7 lutego 2020 roku na ekrany kin wejdzie film 365 Dni. Scenariusz produkcji jest oparty na debiutanckiej książce Blanki Lipińskiej o tym samym tytule, która jest określana jako połączenie 50 Twarzy Greya i Ojca Chrzestnego. Reżyserem filmu Jest Barbara Białowąs.

Kto wystąpi w filmie 365 Dni? W roli głównego bohatera Massimo zobaczymy włoskiego aktora Michele’a Morrone’a. Jego ukochaną Laurę zagra Anna Maria Sieklucka. Oprócz nich w produkcji wystąpią: Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Natasza Urbańska (była partnerka Massimo), Magdalena Lamparska (Olga), Natalia Janoszek (Karolina), Otar Saralidze (Domenico). Źródła podają, że rolach projektantów zobaczymy Rafała Grabiasa oraz Gabriela Seweryna, którzy występują w programie Królowe Życia.

Olga Kurylenko jako Wonder Woman? Aktorka wspomina walkę o rolę >> 

365 Dni – o czym jest film?

365 Dni to historia pochodzącego z Sycylii gangstera Massimo, który, stykając się ze śmiercią, poznaje Polkę o imieniu Laura. Mężczyzna zakochuje się i chce zrobić wszystko, żeby Laura została z nim na zawsze. Porywa kobietę i daje jej 365 dni na to, żeby ona też go pokochała.

W 2018 roku w księgarniach pojawiła się druga część historii o Massimo i Laurze – Ten Dzień. W maju 2019 roku do sprzedaży trafiła trzecia część – Kolejne 365 Dni. Mówi się, że pozostałe części historii Massimo i Laury również zostaną zekranizowane.

Michele Morrone zagra główną rolę w polskich 50 Twarzach Greya?! >> 

365 Dni – serial

Niedawno pojawiły się informacje, że Blanka Lipińska planuje nie tylko ekranizację wszystkich trzech części historii o Massimo i Laurze, lecz także stworzenie serialu 365 Dni. Blanka Lipińska zdradziła w jednym z wywiadów, że serial 365  Dni „pokazałby książkę jeden do jednego, a dodatkowo dałby możliwości nowej kreacji”.

Kto pojawi się w obsadzie serialu 365 Dni? Tego na razie nie wiadomo, ale bardzo prawdopodobne, że role w produkcji otrzymają ci sami aktorzy, których zobaczymy w filmowej wersji.

Na razie nie zdradzono również daty premiery serialu na podstawie debiutanckiej książki Blanki Lipińskiej.

Oglądalibyście 365 Dni w odcinkach?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To już nie jest tylko erotyk. To sztuka. Gra światła i sceneria w tym kadrze to złoto. #365dni

Post udostępniony przez Premiera: 07.02.2020 (@fanpage365dni)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Konferencje oglądałam kilka razy, Ama ma po prostu piękny uśmiech. #365dni #blankalipińska

Post udostępniony przez Premiera: 07.02.2020 (@fanpage365dni)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie mogę uwierzyć w to co za chwile napisze! Jestem na liście Empiku na 7 miejscu ? Tak to można debiutować ! Książka jest o miłości, sycylijskiej mafii i jeszcze raz SEKSIE! Jak ktoś lubi - przedsprzedaż ruszyła ! http://www.empik.com/365-dni-lipinska-blanka,p1200604544,ksiazka-p Na podziękowania przyjdzie jeszcze czas, ale na wstępie chciałam podziękować @anna.mackiewicz - za to,ze zawsze byłaś moim największym kibicem! Rodzicom za to,ze nauczyli mnie mówić o seksie i mieć otwarta głowę na świat. I jednemu mężczyźnie, o którym nigdy nie powiem publicznie-ale będzie wiedział. Jemu dziękuje za to,ze napisałam ta książkę ? PREMIERA 4 lipca ?

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.